Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de görev yapan zabıtalara ‘İletişim ve Öfke Kontrolü’ eğitimi verildi.

27 Eylül 2018

Rize’de görev yapan zabıtalara ‘İletişim ve Öfke Kontrolü’ eğitimi verildi.
RİZE’DE ZABITAYA ÖFKE KONTROLÜ EĞİTİMİ VERİLDİ

Rize Belediyesi’nde görev yapan zabıtalara ‘İletişim ve Öfke Kontrolü’ eğitimi verildi.

Genellikle stresli koşullarda görev yapan zabıtaların vatandaşla, esnafla ve çalışma arkadaşlarıyla nasıl iletişim kuracağı konusunda Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden Prof. Dr. Hüseyin Sabri Kurtuldu tarafından eğitim gerçekleştirildi.


Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın açılış konuşmasını yaptığı eğitim yaklaşık 3 saat sürdü.

BAŞKAN KASAP: “ZABITA EĞİTİMİNE ÖNEM VERİYORUZ”

Başkan Kasap, zabıta personelinin belediyenin en önemli noktasında yer aldığını, zabıtanın vatandaş ve esnafla birebir iletişim kurduğunu ve bunun için motivasyon ve eğitimlerine son derece önem verdiklerini söyledi.

EN ÇOK EĞİTİM VEREN BELEDİYE RİZE BELEDİYESİ

Şehirdeki bütün kesimlere yönelik eğitim verdiklerini belirten Başkan Kasap, berber ve kuaförlere, dolmuş ve taksici esnafına ve kendi personellerine yönelik olarak çeşitli eğitimler düzenlediklerini, Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği’nin eğitim faaliyetlerinden en çok faydalanan belediye olduklarını vurguladı.


Eğitim, Rize Belediyesi ve Doğu Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği işbirliği ile Rize Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlendi.


 

Paylaş
194 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de görev yapan zabıtalara ‘İletişim ve Öfke Kontrolü’ eğitimi verildi. için 4 Yorum

 1. kamil dedi ki:

  Suriyeli dilenen çocukları ve kadınları görmezden gelen dükkanının önüne başka araç bırakmasın diye sandalye, karton veya duba bırakan esnafa karışmayan kısacası iş yapmayan bir bölüme neden eğitim verip vakit harcıyorsunuz, zabıta da polis gibi kendi memleketinde görev yapmasın ki, böylece adam kayırmaz torpille işe girmez nokta.

 2. Vatandaş dedi ki:

  İlk once torpil isinden vazgecsinler bu onun adami diye dokunma her kose basini peskes cek goz yum gormemezlikten gel
  Bunlara adalet egitimi verilmesiblazim vicdan egitimi verilsin

 3. Mert Mete dedi ki:

  Öfke kontrölümü? İlk önce işinizi adam gibi yapın.Günde en az 4 saat Sultan çay evinde geçiren zabıtalar var.

 4. mehmet 53 dedi ki:

  Daha geçen gün genç bir seyyar satıcı adamın tezgahını topladılar. Adam haklı hırsızlık mı yapayım dedi. namusumla çalışıyorum. dedi. Sözün özü gücünüzün yettiğine yükleniyosunuz. ama sokak kaldırımlarını işgal eden esnafa yada vergi kacırana sesiniz çıkmıyo..
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle