Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize, Van Doğu Anadolu Turizm ve Seyahat Fuarı’nda tanıtılıyor.

28 Eylül 2018

Rize, Van Doğu Anadolu Turizm ve Seyahat Fuarı’nda tanıtılıyor.
TURİZM ŞEHRİ RİZE, VAN’DA YAPILAN DOĞU ANADOLU TURİZM VE SEYAHAT FUARINDA TANITILIYOR

Yeşili, mavisi ve turizm alanlarıyla bir cazibe merkezi olmaya aday Rize, Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Van Doğu Anadolu Turizm ve Seyahat Fuarı’nda tanıtılıyor.
 
Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, Van Valiliği, Van Büyükşehir Belediyesi, TURSAB ve bir çok kurumun desteği ile 9. kez 27-30 Eylül 2018 tarihleri arasında Van’da gerçekleştirilen Turizm Fuarının açılışı yapıldı.
 

Rize Valiliği, Rize Belediyesi, Rize Ticaret Borsası ve İl Kültür Müdürlüğü’nün katkılarıyla ilimizin tanıtımı için Van’a giden heyet, şehrimizi doğasıyla, müzik ve yemek kültürüyle tanıtmak için çalışmalarını sürdürüyor.
 
Rize Belediye Başkan Yardımcısı Saffet Kopuz ve Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü ekibin Rize Belediyesi’ni temsilen katılmış olduğu Van Doğu Anadolu Turizm ve Seyahat Fuarı’nda, ülkemizin ve çok sayıda ülkenin turizm zenginlikleri, yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentelere, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan tüketicilere göstermeyi hedefleniyor.
 
Ziyaret eden yerli ve yapancı ziyaretçilere ilimizin tüm güzellikleriyle tanıtılarak, gelecek yıllar turizm noktasında emin adımlarla ilerlemek ve şehrimize ekonomik katkı sağlama olanağı yaratılıyor.
 

Rize standını ziyaret eden Van Valisi Murat Zorluoğlu, AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas ve Çamlıhemşin’in eski kaymakamlarından şimdiki Van’ın Çatak ilçesi kaymakamı Hamza Türkmen’e Başkan Yardımcısı Saffet Kopuz tarafından hediyeleri takdim edildi.
 
 


Paylaş
153 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle