Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de siyasi kısır döngüyü kıracağımıza dair hiç bir emare göremiyoruz?

28 Eylül 2018

Rize’de siyasi kısır döngüyü kıracağımıza dair hiç bir emare göremiyoruz?
 

Rize’mizin siyasi kısır döngüyü kıracağımıza dair hiç bir emare göremiyoruz?

Siyasilerimiz ise liderlerinin arkasına sığınarak Siyasi hayatlarını devam ettirme gayreti içerisine girmişlerdir.Komşu ilimiz olan Trabzon’da ise durumun tamamen Rize siyasetinin dışında gelişiyor. Siyasilerin ürettiği Projelerin hayata geçilmesi ile şehir ayrı bir görünüm kazanmıştır.Buna örnek olarak Trabzon şehrinde bu hususlarda çok büyük adımların atıldığı ve atılmaya devam edildiği görülüyor.


 

 
Rize’mizdeki Siyasetçiler Proje üretme yerine basit konular seçerek Kamera karşısına geçip prim yapma yolunu seçmektedir. Bu nedenle yatırımlar konusunda hiç bir mesafe,  alınamamaktadır.
 
Yetiştirdiği yüksek Liderlik vasfına haiz insanlarla ülke tarihine damgasını vurmuş ülke gelişmesinde her alanda söz sahibi olmayı başarmış bir şehir  bu konumda olmamalıydı.


 

 
Burada isim isim vermek böyle bir başlangıçtan sonra elbette zor. Kimi yazsanız, yazın ne yazık ki bu “kötü” şemsiye altına girecek. O nedenle daha iyisini yapmak, uzaklaşmanın nedenleri üzerinde durmak daha akıllıca ve öğretici olmadığı sürece ve siyasilerimizin Rize’miz için her şeyi bir kenara bırakarak Kibir’den uzak, Rize’mizi yaşanabilir bir şehir olması yönünde emek sarf ederek yeni Projeler üretmeli “Dönem benim dönemimdir”  Zihniyetinden uzaklaşıp Ortak akil Projeleri meydana getirilip hayata geçirilmelidir. Aksi halde kaybeden hep Rize’miz olacaktır.


GÜNGÖR ÖKSÜZ

Paylaş
278 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de siyasi kısır döngüyü kıracağımıza dair hiç bir emare göremiyoruz? için 5 Yorum

 1. fabrika yapan fabrika dedi ki:

  RİZE ‘DE YAPILACAK ÇALIŞMALAR NELERDİR?
  Rize’de mutlaka Gemi Sanayi kurulmalıdır. Gemi Sanayi,yan sanayinin büyümesine imkan sağlar.Yat limanları gelişir.Balıkçilik sektörü gelişir.
  Gemi Sanayini Japonya ve Rusya ile müşterek kurabiliriz.
  Gemi ve Tırlarla makine parkı taşınır. Üretime başlanır.
  Rize Üniversitesinden mezun olanlar katma değer yaratan ileri teknolojileri tanımış olur. Rize Üniversitesindeki Araştırma Görevlileri, Profesörler Cumartesi ve Pazar günleri öğrencilerle birlikte bitirme tezlerini bu fabrikalarda yapar.
  Rizeliye Allah (c.c) iki beyin vermiştir. Çay Sanayine bağlı yüzden fazla fabrikada 50 yıldır her nesil çalışmıştır. Emekli olmuştur. Karadeniz bölgesinde fabrika gören nesil Rizeli gençlerdir.
  Emekli omuş nesiller özel sektörde fabrika ve iş yeri kurarak Kayseriler gibi üç vardiye çalışmaktadır.
  Türkiyedeki Rizeli iş adamları bugün Avrupadan daha zengindir. Yeterki yatırım yapsın….
  Çay Fabrikalarında özel sektörün güçlü fabrikaları vardır.
  Rusya ile müşterek fabrika kurmada devlet ve özel sektör müşterek çalışmalıdır.
  Rize’deki bütün fabrikalarda yakıt olarak doğalgaz vardır…
  Dünyanın en büyük paketleme fabrikası Rize’dedir.
  Rize Fabrika yapan fabrikaları kuracak bilgi,tecrube ve marifeti vardır.

 2. Ahmet Yılmaz dedi ki:

  Beddua mı almışız ne! Hadi bu dönem düzelecek Rize diyoruz, yine olmuyor! Bu son dönem için inşallah demek istiyoruz

 3. R. dedi ki:

  Muhalefet adam gibi aday çıkarmıyor ki.ilcelerde degilde merkez ilcede sevilen sayılan bir aday cikarsa CHP çok zorlar kazanabilirde.tek dusundugum Kenan Biyik…millet zivanadan çıkmış tam tepki oyu zamanı.ama muhalefet koltuk Savaşı’ndan çıkamadı.rizedeki tepki havasını koklamaktan uzak…Rize’nin içinden tanınan bilinen sevilen Kenan Bíyik…rizenin yarısının oyunu alir.ama aday etmezler.ya taninmayan birini yada o avukatı yaparlar yine…

 4. Abbas dedi ki:

  Bu kısır döngüyü ancak belediye seçim lerinde tepki oyu vererek kırar rize.
  Yoksa rize de hiçbir değişiklik olmaz.

 5. Rocero dedi ki:

  Yazıdaki düşüncelere katılıyorum.cok hassas bir tespit.herseyin kaba saba yazıldığı cizildigi bu donemde bu hassas tespitten dolayi kutluyorum ve eklemek istiyorum.bu konuda en kotu dönem son genel seçimlerden sonraki 27.dönemdir.bu 27.donem hafızalarda pek kalıcı olmayacak gibi.yazida belirtildiği gibi sadece varliklarını koruma çabası var.boy gösterip detay konuları gündeme getirip hedef saptiriyorlar,avutuyorlar.bişe yapma şans ve olanakları yok.soz verip gerçekleştirme olanaklarıda yok.rize siyaseti için tam bir kısır döngü.hizmet gelme şansı sıfır…bide 24 haziran seçimlerinde vatandaşı hak ve batıl olanlar diye ikiye bölen siyasetçiler oldu.tecrubeli olanlar ister oy versin ister vermesin tüm vatandaşlarımız ibaresini kullanirken tecrubesiz olanlar ise vatandaşı hak olanlar ve batıl olanlar diye ikiye ayıran ifadeler kullandı.bu ifadeleri kullananlar şimdi sadece kendilerine oy verenlerin vekilidirler.digerlerinin yani batıl saydiklarinin vekili değildirler…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle