Hoşgeldiniz   brazzers porno

Gültekin: Her Fırsatta Okullarımızı Ziyaret Edip Dertlerini Dinliyoruz

01 Ekim 2018

Gültekin: Her Fırsatta Okullarımızı Ziyaret Edip Dertlerini Dinliyoruz
Başkan Gültekin Ziyaretlerini Sürdürüyor

Her Fırsatta Okullarımızı Ziyaret Edip Dertlerini Dinliyoruz

Ardeşen’deki Okullarımıza her fırsatta zaman ayırıp ziyaret ediyor ve dertlerini dinliyoruz. 2018-2019 yeni Eğitim Öğretim yılının başlamasıyla birlikte Başkan Gültekin Okul Ziyaretlerine geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine start verdi.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ve beraberinde Belediye meclis üyelerinden Mahmut Özyanık ile Saniye Er, okul ziyaretleri kapsamında; Ardeşen İmam Hatip Ortaokulu, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ardeşen Anadolu İmam Hatip Lisesi, Cumhuriyet İlkokulu, Yavuz Selim Ortaokulu, Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yıldızlar Temel Lisesi, Türk Telekom Anadolu Lisesi, Bilim Sanat Merkezi ve Fırtına Vadisi Mesleki ve Teknik Lisesini ziyaret ederek okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya geldi.
Başkan Gültekin ziyaretler sonrası şunları kaydetti. “Geleceğimizin mihmandarı gençlerimize yol gösterici olan okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimizi ziyaret etmekteyiz. Biliyoruz ki; Mehmet Akif ERSOY’un dediği Asım’ın nesli, iman, fazilet ve bilgi ile donanmış, karakterli, ahlaklı, kişilikli; vatanına, milletine ve dinine sahip çıkan nesiler kıymetli öğretmenlerimizin eseri olacaktır. Bu anlamda her fırsatta sürdürdüğümüz okul ziyaretlerimiz esnasında kıymetli idarecilerimiz ve değerli öğretmenlerimizle bir araya gelerek okullarımızın taleplerini dinleyip dertlerine çözüm odaklı müdahalelerimiz için ivedilikle start vermekteyiz. Son olarak; tüm idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizin 2018-2019 Eğitim Öğretim yılını kutlar hayırlara vesile olmasını Cenabu Allah’tan niyaz ederim.”


Paylaş
220 Kez Görüntülendi
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle