Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de 88 Yaşında Yeniden adayım Diyor.

02 Ekim 2018

Rize’de 88 Yaşında Yeniden adayım Diyor.
2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimde aday olacak isimler ortaya çıkmaya başladı. 

Rize Merkeze bağlı Küçükçayır(ANDON)Köyünün Muhtarlığı için ilk adaylığını açıklayan isim eski Muhtarlardan HAMİT DELAL oldu.88 yaşındaki Hamit Delal uzun yıllar Almanya’da çalıştıktan sonra memleketine dönerek baba ocağı Andon Köyünün Muhtarlığına aday olmuş ve 2 dönem seçimi kazanarak Köyüne birçok hizmetlerde bulunmuştu. 1990 lı yıllarda 2 dönem Muhtarlık yapan 88 yaşındaki Hamit Delal yıllar sonra Muhtar adayı olması köyünde sevinçle karşılandı. 


Mart 2019 seçimlerinde yeniden varım diyen Hamit Delal’ köyde yapacak daha çok işim var. Yapılmayanları yapmak için Muhtarlığa aday oldum ve seçildikten sonra benden hizmet isteyenlerin yolunu gözleyeceğim’ dedi. Hamit Delal’in karşısına aday olarak mevcut Muhtar ile birçok isimin daha aday olacağı öğrenildi. 


İSMET KÖSOĞLU 

Paylaş
2.193 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de 88 Yaşında Yeniden adayım Diyor. için 2 Yorum

  1. Hakan Arıkan dedi ki:

    Dayıyı ezrail yoklayi galiba.

  2. fotor ali dedi ki:

    daha gençliğin bahrında maşaallah.önünde çok uzun yıllar var bakışlarından belli.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle