Hoşgeldiniz   brazzers porno

Bu yapanlar Vicdansızlar. Rize’de Balık Katliamı.

03 Ekim 2018

Bu yapanlar Vicdansızlar. Rize’de Balık Katliamı.
OVİT YAYLASINDA BALIK KATLİAMI                                         

Dünyanın en uzun 3.tüneli üzerinde bulunan Ovit Yaylasında dereye bırakılan zehirli maddelerden dolayı balık ölümleri meydana geldi. 

Ovit Yaylasının Kazançukur mevkiinden başlayarak İspir sınırlarına kadar akan derede balık ölümlerinin görülmesi ile vatandaşlar İkizdere İlçe Tarım Müdürlüğü ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğüne ihbarda bulundu. Önceki gün meydana gelen olayda derede birçok ölü balıklar olduğunu söyleyen yayla sakinleri ’biz yetkililere vatandaşlık görevimizi yaparak ihbarda bulunduk. Gerek Rize gerek Erzurum İl Çevre ve Tarım Müdürlükleri ortaklaşa çalışma başlattı. Dereden su numuneleri aldılar.


 

Kazançukur yaylasından başlayarak aşağıya doğru derede suyun çok bulanık olduğunu ve renginin çok farklı olduğunu gördük. İncelemeler sonrası herhalde bize bilgi verirler. Kim bu çirkinliğe sebep olduysa cezasını görmeli ‘dediler. 

İSMET KÖSOĞLU 

 

Paylaş
1.352 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Bu yapanlar Vicdansızlar. Rize’de Balık Katliamı. için 1 yorum

  1. kadir dedi ki:

    yaylalarda turist kılığında bir sürü ajan cirit atıyor. kimi bitki ve hayvan türünden alıp kaçırıyor, kimi zararlı hayvan ve bitki türü bırakıyor, kimi de zehir bırakıyor.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle