Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de ÖNCE KİTAP’tan Ölümsüz Bir eser daha

03 Ekim 2018

Rize’de ÖNCE KİTAP’tan  Ölümsüz Bir eser daha
ÖNCE KİTAP’TAN ÖLÜMSÜZ BİR ESER DAHA!

Rize’de faaliyet gösteren Önce Çocuk Yayınları eğitim öğretim camiasına yepyeni bir kitap armağan etti. İlimizde görev yapan Emrah ADAK ve Enes SÜKÜT tarafından kaleme alınan Yeni Nesil Yazma Becerileri kitabı “ Ben Yazarım” adlı kitap çıktı..

Çağımızda öğrencilerimizin git gide uzaklaştığı kalem ve kağıdı tekrar sevdirmeyi amaçlayan “Ben Yazarım” adlı kitap; öğretmen ve öğrencilerden kısa sürede tam puan aldı.
Kitap hakkında bilgi veren Önce Çocuk Yayınları sahibi Selim Dabak:

”Öncelikle tüm Eğitim-Öğretim camiasının hayırlı bir yıl geçirmesini temenni ediyor; sizleri saygıyla selamlıyorum. Ağaç yaş iken eğilir demiş atalarımız. Biz de bu kitap sayesinde öğrencilerimize yazma sevgisini küçük yaşta kazandırmayı gaye edindik.” diyen Dabak Öğrencilere ise; ” Sevgili öğrencilerimiz, “ Okumak ve dinlemek biriktirmek, konuşmak ve yazmak harcamaktır. Hep biriktirmekten sıkılmadınız mı? O zaman şimdi harcama zamanı. Artık öğrencilerimizin düşüncelerini yazılı olarak ifade edebileceği Yeni Nesil Yazma Becerileri Kitabı “Ben Yazarım” var. Ben Yazarım, sıradan bir yardımcı kitap değildir. Hele hele soru bankası hiç değildir. Ben Yazarım, Türkçenin dört temel becerisinden biri olan yazma becerisini geliştirmeye dönük alanın ilk eserlerinden biridir. Bugüne kadar öğrencilerimizden hep yazmasını istedik. Bütün sorumluluk sadece elleri yeni kalem tutan o minik kalplerdeydi. Yazsın istedik hem de sayfalarca. Bir de yazma sürecinde kalıplaşmış yöntem ve teknikleri kullanınca; öğrencilerin birçoğu bırakın yazmayı maalesef zamanla kalem ve kâğıttan soğudu.” Dedi..
Peki, bu kitapta farklı olarak ne var?

”Birbirinden orijinal tekniklerin yer aldığı  kitapta; öğrenciler yazacak ve yazma sürecinden de keyif alacak. Daha önce hiçbir yerde görmediği ve günler süren çalışmalar neticesinde ortaya çıkan metinlerle karşılaşacak. Yazarken onu yalnızlığa terk etmeyecek. Yardımcı ifadeler ve konuyla ilgili sorularla adeta birlikte yazacağız. Yaratıcı yazmayı gaye edinen kitabımızla öğrencilerimiz kalıplaşmış düşüncelerden uzaklaşacak ve çok yönlü düşünmeyi öğrenecek. Belki de bu kitapla ülkemizin yeni yazarları sizin çocuklarınız ve öğrencileriniz arasından çıkacak.Rengârenk sayfalardan oluşan kitabımız artık sizlerle Haydi, artık yazın çocuklar! Dünyanın en kötü yazısı yahut şiiri de olsa yazın. Yazdıkça etrafınıza ışıklar saçacak ve birer yıldız gibi parlayacaksınız.”

Rize Eğitim camisana, ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun.

Orhan YAZICILAR

Paylaş
252 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle