Hoşgeldiniz   brazzers porno

Mardin’de Rizespor Sevgisi Bir Başka.

05 Ekim 2018

Mardin’de  Rizespor Sevgisi Bir Başka.
Mardin Rizespor Taraftarlar Derneği Faaliyetlerini Sürdürüyor

Yaklaşık 3 ay önce kardeşlik bağlarının gelişmesi pekişmesi için kurulan Mardin Çaykur Rizespor taraftarları Derneği bölgede yaptığı ziyaretlerle dernek çalışmalarının tanıtımını sürdürüyor.

 Mardin Kızıltepe ilçesinde Çaykur Rizespor taraftarlar derneğinin kurulmasıyla beraber dernek yönetimi Resmi kurum ve STK’leri ziyaret ederek dernek ve faaliyetleri konusunda tanıtımlarını sürdürüyor.


Mardin’e bir ziyaret gerçekleştiren Rize Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammed Delal’da merkezi Kızıltepe ilçesinde olan Mardin Çaykur Rizespor taraftarlar derneğini ziyaret ederek dernek yönetimini Rizespor’a desteklerinden ve Rize ilini tanıtmalarından dolayı tebrik etti.

Dernek tanıtımı kapsamında RGC başkanı Delal, Mardin Çaykur Rizespor taraftarlar derneği Başkan Harun Çınar ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Mardin iline yeni atanan ilçe kaymakam ve belediye başkan vekillerini makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileterek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

 

İlk olarak aslen Rizeli olan Nusaybin ilçe kaymakamı belediye başkan vekili Mehmet Balıkçılar’ı ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunurken, Kaymakam Balıkçılar, Bir Rizeli olarak ziyaretten çok memnun olduğunu belirterek, “ ilim Rize’nin adının kadim şehir dinlerin dillerin hoş görünün başkenti Mardin ilimiz ve ülkemizin büyük ilçelerinden biri olan Kızıltepe dernek olarak kurularak yaşatılması yâd edilmesi beni çok duygulandırdı sevindirdi, mutlu etti. Bizde yeni atandığımız bu bölgeye bölge insanına en güzel işleri yaparak hizmet etmek için elimizden geleni yapmaya devletimizin ve milletimizin bir beraber ve bir bütün olduğunu göstermek olduğunu bu konu dada kendime rahmetli recep Yazıcıoğlu’nu aldığını ifade ederek gerek derneğe gerekse bölge insanına her konuda yardımcı olacağını ifade etti.

Daha sonra göreve yeni başlayan Kızıltepe ilçe Kaymakamı Mehmet Yüzer ziyaret edilerek hayırlı olsun temennisinde bulunan heyet yeni görevinde başarılar diledi. Konuklarının ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Kaymakam Yüzer’de sohbette dertlerinin bölgede yok olmuş huzuru tekrar geri getirerek birlik beraberliğe kardeşliğe hizmet etmek olduğunu ilçelerinde yurdun güzide illerinden Çaykur Rize adıyla kurulan derneğin kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini her konuda her faaliyetlerinde derneğe katkı sağlayacaklarını dile getirdi.


Mardin Çaykur Rizespor taraftarlar derneği başkanı Harun Çınar ise yaptığı açıklamada, “Çaykur Rizespor taraftarlar derneğini kurmamızın tek amacımız aslında birbirine uzak olmayan fakat sıla rahim yani birbirini ziyaret etmeyerek birbirlerine uzak kalan insanlarımızı birleştirmek bütünleştirmek, kardeşliğe insanlığa dinamit koyanları aradan çıkarmak her iki bölge kardeşlerini tekrar kavuşturmak gönül ve kardeşlik köprüsünü kurmak geliştirmektir” dedi.

Paylaş
321 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle