Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de sıra dışı bir projeye imza attılar.

07 Ekim 2018

Rize’de sıra dışı bir projeye imza attılar.
‘Ekrandan Geç Hayatı Seç’ Projesi Açılış ve Tanıtım Programı Gerçekleştirildi

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı Sivil Toplum Kuruluşları Proje Yardımları 2018 Yılı Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan Rize Gençlik Merkezi Gençlik Kulübü Derneği’nin ‘Ekrandan Geç Hayatı Seç’ projesi Açılış ve Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi.


Rize Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşen programa kamu kurum kuruluşları yöneticileri ve temsilcileri, sivil toplum kuruluşları başkanları ve temsilcileri ve aileler katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Rize Gençlik Merkezi Gençlik Kulübü Derneği Başkanı Psk. Esra ALEMDAROĞLU, ekran ve teknoloji bağımlılığı ile mücadele çalışmalarını desteklemek için hazırladıkları projenin Aile Eğitimleri, gençler için Doğa Kampı, Aile-Çocuk Etkinlikleri ve Konferans faaliyetlerini kapsadığını ve konuyla ilgili bilinçlendirme ve farkındalık, sosyal uyum çalışmalarını içerdiğini ifade etti. Projeyi kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının işbirliği ve destekleriyle yürüteceklerini belirten ALEMDAROĞLU, bu konunun sadece kurumların ve sivil toplum kuruluşlarının mücadelesi ve çalışmalarıyla değil özellikle de ailelerin destekleriyle yapılacak çalışmalar ve atılacak adımlarla çözüme ulaşabileceğini vurguladı. Projeye desteklerinden dolayı Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ başta olmak üzere projede işbirliği yapılan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Rize Gençlik Merkezi, İl Sağlık Müdürlüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, Denetimli Serbestlik İl Müdürlüğü, Rize Belediyesi ve Yeşilay Rize Şubesi’ne teşekkürlerini sundu.


Programda Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Ayten YILMAZ YAVUZ tarafından ‘Ekran Bağımlılığı ve Hayatımıza Etkileri’ konusunda sunum yapıldı. Sunumda kişilerin günlük hayatta telefon, televizyon ve bilgisayarda geçirdiği süre ve bu sürelerin uzun ve kontrolsüz olmasının kişinin kendisine, sağlığına, aile ve toplum yaşantısına etkileri konusunda bilgi verildi. Ekran ve teknoloji bağımlılığı konusunda sorun yaşayan kişilerin neler yapabileceği, nerelerden destek alabileceği konusunda bilgi verildi. Sunumun ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile program sona erdi.


 

Paylaş
789 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de sıra dışı bir projeye imza attılar. için 1 yorum

  1. TİMTAL dedi ki:

    Konu harika öğrencilerimizin projeye dahil edilmesini çok önemsiyoruz
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle