Hoşgeldiniz   brazzers porno

39 Yıllık Memuriyet Hayatını Bitirdi.

09 Ekim 2018

39 Yıllık Memuriyet Hayatını Bitirdi.
Yağmurun Başkenti Rize’nin en büyük ilçesi Çayeli’nin İlçe Seçim Kurulu Müdürü Mehmet Karaömeroğlu önceki gün sürpriz bir kararla emekliye ayrıldı. 

53 yaşında 39 yıllık devlet memurluğuna son noktayı koyan Rize-Küçükköylü Mehmet Karaömeroğlu’nun bu ani kararı çevresinde sürpriz bir karar olarak karşılandı.


 

Rizeli hemşerimiz ve basın dostu Mehmet Karaömeroğlu Nisan ayında uygulanan rotasyon sonucu Rize İl Seçim Kurulu Müdürlüğünden isteği dışında Çayeli’ne tayin edilmişti. 

Ankara-Altındağ Kaymakamı Erol Karaömeroğlu’nun abisi olan Mehmet Karaömeroğlu 4 çocuk babası. Mehmet Karaömeroğlu’na bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.


 

Ömer YILMAZ

 

Paylaş
2.855 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

39 Yıllık Memuriyet Hayatını Bitirdi. için 3 Yorum

  1. hızır dedi ki:

    Hayırlı olsun, emeklilik hayatında başarılar dilerim

  2. Şükür KÖSE dedi ki:

    Hayırlı olsun.. Allah huzurlu uzun ömürler versin inşallah…

  3. R.B. dedi ki:

    Sağa sola çekilemeyen adamlar böyle harcanıyor.prensipli,hakikatli, liyakatli yönetici istenmiyor.vatandastan alınan vergilerle kamunun kaynaklarını kullanarak kendine avantaj sağlayıp kendini sectirenler kendilerini herşeyin hatta vatandaşın bile üstünde göruyor.kendi cebinden harca da öyle Seçil bakalım!!!kamunun kurumları,sosyal tesisleri vb.arpalik olarak kullanılıyor.buralari kullananlar kendilerine avantaj sağlıyor.hemde tek kuruş ödemeden…denetim yok.siyasetin atadığı emir erleri her yerde.sadece aldıkları talimata göre iş yapıyorlar.hak,hukuk,kanun,yasa rafa kalkmış….
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle