Hoşgeldiniz   brazzers porno

SALVADER’den Her ikisine de teşekkür.

09 Ekim 2018

SALVADER’den Her ikisine de teşekkür.
BAŞKAN TOPTAN’DAN ÇAYKUR’LA İLGİLİ ANLAMLI AÇIKLAMA 

Bu güne kadar çeşitli dernek ve vakıflarda başkanlık yapan ve halen devam eden, aynı zamanda çay üreticisi olan Dursun Ali Toptan ÇAYKUR’a yapılan Genel Müdür atamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Toptan konuşmasında “ Öncelikle 6 ay gibi kısa bir zaman diliminde 2018 yılı çay kampanya sürecini başarılı bir şekilde yürüterek yaş çay alım noktasında ÇAYKUR’u rekora taşıyan, üretici ve kurum arasında dengeyi sağlayan, göreve geldiği günden itibaren çeşitli alanlarda uyguladığı tasarruflarla ÇAYKUR’un bütçesine önemli katkılar sağlayan, mütevazi kişiliği ve alçak gönüllülüğüyle üreticilerin takdirini kazanan Genel Müdür Vekili Sayın Yusuf Ziya Alim’i başarılarından dolayı tebrik ediyor; yapmış olduğu çalışmalardan ötürü teşekkür ediyor; bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diliyorum. Diğer yandan ÇAYKUR Genel Müdürlüğü görevine atanan Sayın Ekrem Yüce’ye de hayırlı olsun diyor; görevinde başarılar diliyorum. 
 

1970’li yıllarda ÇAYKUR Genel Müdürlüğü’nün yoğun çaba ve çalışmalar sonucunda Rize’de olmasını sağlayan dönemin siyasi ve idarecilerini bir kez daha kutluyor; hayatta olanları selamlıyor; ölenleri rahmet ve minnetle anıyorum. Kuruluşundan bu güne Genel Müdürlük görevlerinde bulunan Müdürlerimizi de saygıyla anıyor; hayatta olanlara sağlıklı uzun ömürler diliyorum, ölenlerinde rahmet ve minnetle anıyorum.  

Bugüne kadar 15 Müdür Genel Müdürlük görevini yerine getirmiştir. Ama her ne hikmetse atanan ve görev yapan bu Genel Müdürlerin arasında Rize Merkez’den hiçbir müdür olmamasına bir çay üreticisi olarak anlam veremiyorum. Bu beraberinde birçok şeyi düşünmemize neden olmaktadır. Rize’de ÇAYKUR Genel Müdürlüğü görevini yürütecek özelliklerde kimse yok mu? Ve ya Rizeli bürokratlar Genel Müdür’ün Merkez’den olmasını mı istemiyor yoksa Rize Merkez’den atanmasına gücü mü yetmiyor? Anlam vermek gerçekten de güç. Vekaleten olarak Genel Müdürlük görevini başarılı bir şekilde sürdüren Sayın Yusuf Ziya Alim kısa zamanda yaptığı başarılı çalışmaların karşılığında asaleti hak ettiğini düşünüyorum. Ama tabi ki Atama yetkisi ve takdir hakkı şüphesiz ki üst düzey ve yüce makamlarındır. Bu takdir eski Genel Müdür Sayın Ekrem Yüce leyhine yapıldı. Bu vesile ile Sayın Yüce’ye tekrardan ilimize Hoşgeldiniz diyor; görevinde başarılar diliyorum.
 

 

Paylaş
382 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

SALVADER’den Her ikisine de teşekkür. için 4 Yorum

 1. ADSIZ SERDENGEÇTİ dedi ki:

  Anlamsız bir beyanat.
  Her ikisini kıyaslamak ve aynı değer yargısı ile değerlendirmek
  hem hırsızın,hemde ev sahibini haksız göstermek gibi bir şey.
  Yusuf Ziya ALİM devletçi bir bürokrattır.siyası oyunları pek beceremez.
  Ekrem YÜCE siyasetten gelme bir bürokrattır.Her şeyi siyaset için feda eder.
  Bu durumda kaybeden ÇAY KUR ve DEVLET olur. Kaldıkı on yıl Genel Müdürlük yapan bir bürokratın tekrar atanması çok hoş olmadı.
  Ayrıca Yusuf Ziya ALİM ÇAY vermeden satışları faturalama işlerini durdurdu.İptal ettirdi.
  Sayın Ekrem YÜCE eski alışkanlığına devam edrse nasıl anlaşacaklar.
  Merak konusu.
  Bekleyelim görelim.

 2. Recep dedi ki:

  SALVADER gereçekten çok önemli konuları gündeme getiriyor.
  Bizler de her iki genel müdüre başarılar diliyoruz. Yusuf Ziya Alim bir başka bahara kaldı.

 3. SAHİPSİZ RİZE dedi ki:

  SANDIKTA RİZELİ HESABINI SORSUN SORMAZSA OHHHHHH OLSUN

 4. MUHAMMED dedi ki:

  BU ATAMANIN İZAHI YOK
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle