Hoşgeldiniz   brazzers porno

Yatırımlar Son sürat. Rize yeni ve Modern eğitim kurumlarına Kavuşuyor.

09 Ekim 2018

Yatırımlar Son sürat. Rize yeni ve Modern eğitim kurumlarına Kavuşuyor.
RİZE’DE MİLLİ EĞİTİM YATIRIMLARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ ve Yatırımdan sorumlu Şube Müdürü Selman YILDIRTAN ile birlikte hafta sonu 16 derslikli Ardeşen Işıklı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi) ve 24 derslikli pansiyon ve spor salonu da bulunan Ardeşen İmam Hatip Lisesi İnşaatlarını gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Her iki binanın da son katına gelinerek belirlenen takvimin önünde devam ettiği tespit edilerek teslim tarihinin çok yakın olduğu görüldü.
Yılmaz ve Yıldırtan daha sonra Rize’de yapımı devam eden  Havaalanı için önemli bir alt yapıyı oluşturacak olan Pazar Sivil Havacılık Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatı gezerek çalışmaları yerinde inceledi ve Çevre istinat duvarları yapılmış olan inşaatın hızlandırılması için gerekli talimatlar verildi.
Rize Merkez Boğaz mahallesinde 24 derslikli yapılması planlanan ortaokul inşaatını da gezen İl Müdürü  Ahmet Hamdi YILMAZ ve Şube müdürü Selman YILDIRTAN tarafından, İnşaatın belirlenen takvimden hızlı ilerleyerek 2019/2020 eğitim öğretim yılına yetişeceği belirtildi.

Paylaş
741 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Yatırımlar Son sürat. Rize yeni ve Modern eğitim kurumlarına Kavuşuyor. için 5 Yorum

 1. Hasan Genç dedi ki:

  Yatırımlar öyle süratli gidiyor ki başımız döndü, helede Rizede. Güldürmeyin insanı…….

 2. Ahmet Yıldız dedi ki:

  yine imam hatip aydın gür yine… ve karan kursu ve cami… kervan yürüyecek

 3. R. dedi ki:

  Bina yapmakla olmuyor bu işler.ingilterede 300 yıllık binalarda eğitim veriliyor.turkiyede 2-3 sınıf aynı derslikte tek öğretmenle eğitim verilen yerler var.binalari ihtiyaç olan yerlere yapmalı.rizede okul binaları müthiş ama ünv.sinav başarı sırası 60-70’inci.egitim basari sirasinda tunceli birinci rize 27.sirada.tuncelinin binalarimi basariyi sagliyor?demekki içerikte bir sorun var.egitimi ideolojinin ve siyasetin aleti olmaktan çıkarmalıyız.evrensel ve modern yöntemler olmalı.egitim ve sınav sistemleri ikide bir değiştirilmemelidir.yap boz tahtasına cevrilmemeli.egitim kendi mezrasında yönetilmeli,siyasete alet olmamalı,gerçek eğitimciler,sahsiyetli,prensip sahibi,liyakatli idarecilerle yürütülmelidir.kamu kaynakları israf edilmemelidir.bu kadar imam hatip ne gereği var.ogretmenler daha iyi yetiştirilmesi.imamlara verilen önem onlara da verilmeli.en önemlisi öğretmenliğin kanunu olmalı.oyle sözleşmeli,ücretli bilmem ne öğretmen olmaz…

 4. aydın gür dedi ki:

  Yine mi imamhatip? Başarı oranı %16 yı geçmediği halde bu ısrar niye? Derslikleri boş kalıyor, veliler ve öğrenciler artık itibar etmiyor. Bu ülkede fen ve Anadolu liselerine ihtiyaç var. İlköğretim okullarına ihtiyaç var. 40 öğrencinin altına düşen ilkokulu kapattılar, taşıma sistemine soktular ama 3-5 cemaati geçmeyen yerlere cami yaptılar. Camiler de imamhatipler de dolmuyor artık. Günde 1.5 saat toplamda görev yapan İmamlar kadrolu ama çocuklarımıza gelecek sağlayan okullara atanan öğretmenler sözleşmeli..! Dışarda binlerce atanamayan öğretmen var ama atanamayan tek din adamı yok. Sonra da eğitimde dünya sıralamasında 71. sıraya düştük diye üzülüyoruz.
  Yatırıma evet ama bu yapılanlar ölü yatırımdır. Bir nesli heba ettiler. Çok yazık.

 5. Rocero dedi ki:

  Hangi yatırım son sürat.bu dönem eğitim geriye gitti.siyasetin,ideolojinin etkisinde eğitim olmaz.egitimin başındakiler de siyasetten aldığı talimata göre iş yapıp şikayet lere ilişkin teftiş raporlarını aldıkları emirlere gore yapıp olumsuzlukları ört pas etmemeli,suistimalleri koruyup,kollayip kapatmamali…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle