Hoşgeldiniz   brazzers porno

Eğitim Bir Sen Rize 2 Nolu Şubede Delege Seçimi

10 Ekim 2018

Eğitim Bir Sen Rize 2 Nolu Şubede Delege Seçimi
Eğitim Bir Sen Rize 2 Nolu Şubede Delege Seçimi

Rize 2 No’lu Şube (Üniversite ve KYK) delege seçimleri RTEÜ Zihni Derin Yerleşkesindeki sendika hizmet bürosunda ve  KYK Rize İl Müdürlüğünde yoğun bir katılım ve heyecanla gerçekleştirildi.

17 Kasım 2018 tarihinde yapılacak 2. Olağan Genel Kurul delegelerinin belirlendiği seçim için (KYK-Rize ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi) 4 sandıkta oy verme işlemi gerçekleştirildi. Huzur ve sükûn içerisinde yapılan seçimler tam bir birliktelik örneği teşkil etti.


Sendika yönetiminden yapılan açıklamada; Yapılan seçime katılan ve katılamayan tüm üyelerimize teşekkür eder, seçilen delegelerimizi de tebrik ederiz.

Ayrıca, KYK Rize İl Müdürlüğü İlçe Temsilciliğine seçilen temsilcimiz ve yönetimini de kutlar,  sonuçların teşkilatımıza ve kurumlarımıza hayırlı olmasını dileriz. denildi.


Paylaş
617 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Eğitim Bir Sen Rize 2 Nolu Şubede Delege Seçimi için 2 Yorum

  1. RİZE dedi ki:

    SAYIN TÜRÜT ADIYAMANDAKI ŞEYHINDEN İZİN ALMIŞA BENZIYORSUN SENDIKACILIK VE CEMAATCILIK AYRTI ŞEYLER BIRISI YEŞIL SERMAYE BIRISI MUCADELE SEN ŞEYHININ DIZININ DIBINE OTUR YETER

  2. Üniversiteli dedi ki:

    Sendikamıza, Üniversitemize ve KYK Hayırlı Olsun.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle