Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rizeli 3 İsim Gurbette Uzun uzun Rize’yi konuştu.

10 Ekim 2018

Rizeli 3 İsim Gurbette Uzun uzun Rize’yi konuştu.
3 RİZELİ KOCAELİ’NDE BULUŞTU

Rizeli 3 isim Kocaeli’nde bir araya gelerek Rize hakkında uzun sohbette bulundu. 

Kocaeli Vali Yardımcılığı görevini yürüten İkizdere ilçesinden olan Osman Ekşi, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Rasim Çelik ve İkizdere ilçesinden olan 1999-2004 dönemi İstanbul MHP Milletvekili Bozkurt Yaşar Öztürk sohbetlerde bir araya geliyor.

Buluşma hakkında yaptığı açıklamasında MHP eski Milletvekili Bozkurt Yaşar Öztürk’biz Rize dışında iş hayatımızı sürdürsek te memleketimizi doğduğumuz köyü unutmuş değiliz.


Elimizden gelen bütün imkânlarla Rize için kamuoyu yapmaya çalışıyoruz. Kocaeli’nde güzel dostlarımızın görev yapmasından bende mutluyum. Daha önce Beyoğlu Kaymakamı olan Osman Ekşi ‘nin Kocaeli Vali Yardımcılığı yapıyor.

Rasim Çelik Müdürüm Milli Eğitim İl Müdürlüğü görevini başarıyla yürütüyor benimde asıl mesleğim Eğitimcilik yani öğretmenlikti. Hemşerilerimin burada görevde olması bize de güven veriyor’ dedi. 


İSMET KÖSOĞLU 
Paylaş
818 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle