Hoşgeldiniz   brazzers porno

Yerel Seçimlere Doğru Rize Adayları.

10 Ekim 2018

Yerel Seçimlere Doğru Rize Adayları.
YEREL SEÇİME DOĞRU RİZE ADAYLARI 

31 Mart 2019 Pazar günü yeni bir yerel seçime şahit olacağız.  

Resmi olmasa da bazı adaylar ortaya çıkmaya başladı. 

Biliyorsunuz bu kez Belediye Başkanı, Meclis üyeleri ve Muhtarlıklar için seçim yapılacak. Aday sayısı haliyle fazla olacak. 

Siyasetin son 30 yıldır hep zirvede olduğu Rize’de Muhtarlarımızdan adaylıklarını açıklayan isimler var. 

Belediye Başkanlıklarına gelince geçen hafta AKP Genel Bşk. Yardımcısı Kayserili Mehmet Özhaseki’nin aday olacak Belediye başkanı adayları hakkında ilginç bir açıklaması oldu.
 

Belediye Başkanlıklarına aday olacakların’ GENÇ, DİNAMİK ve ENERJİK olması gerektiğini söylerken ”KISA” ”KEL” ”GÖBEKLİ” olmaması lazım’ demiş. 

Mizahi yönü bir tarafa bence çok güzel bir açıklama oldu. 

Gençlik ile atılımcı lığı, dinamiklik ile girişimciliği enerjik ile çalışkanlığı ima eden Kayserili bizden ışık görmeden de sahneye çıkmayın sözünü hatırlattı. 

Kayserili böyle derken Rize’de birçok seçim yeri için aday adayları AKP için söylüyorum kendilerini akredite ettirmeye çalışmaya başladı. 

İktidar partisine her zaman yoğun müracaatlar olur ve aday adayı enflasyonu yaşandığını biliyoruz. Son zamanlarda Milletvekili yanından ayrılmayanlara bakarsanız aday adayı kim olacak daha rahat görürsünüz, gözlük takmaya gerek yok. 

Gündemde yer almak isteyen bazı isimler var. Bu tür insanların ismin telaffuz etmeyeceğim çünkü ucuz reklam olmasın. 

Mevcut Başkan Reşat Kasap aday gösterirlerse devam etmek isterim diyor. Başladığı ve başlayamadığı birçok projesi tamamlanmak ister. Reşat Kasap hakkında Ankara’nın tavrını önümüzdeki aylarda daha net ortaya çıkar.
 

AKP adayı kim olursa olsun seçim sürecinde en çok sıkıntı çekeceği konu Rize Şehir İçi Trafiği olacak.  

Seçim bu kimin kazanacağı hiç belli olmaz ama iktidar adayı kaybederse birinci etken TRAFİK, İkinci etken AVM için Müftü Mahallesindeki adaletsiz kamulaştırma, Üçüncü etken iktidar mensuplarının A dan Z ye vatandaşa tepeden bakması olacaktır.  

İSMET KÖSOĞLU     

Paylaş
1.418 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Yerel Seçimlere Doğru Rize Adayları. için 20 Yorum

 1. Ali Keskin Emekli Muallim dedi ki:

  Benim evimi emek hırsızlarına veren bu hırsız taşıyıcı mahlukatı allahım bildiği gibi yapsın.

 2. Rizeli dedi ki:

  Kenan Bıyık aday olmaz. Sebebi ise Rizeli olarak namaz kılan ama yalan, dolan,vurgun, vole, sıfırlamacı adamları daha muteber bulmamızdır…

 3. Rizeli dedi ki:

  Rize caddelerinde deli dumrul gibi PARKOMATLA PARA ALMAK olduğu sürece kim olursa olsun AKP li hiçbir adaya OY vermeyeceğim.

 4. sahipsiz rize dedi ki:

  parti hiç takıntımız olmamalıdır kenan bıyık başkan seçilmelidir oyumuzu kenanbıyığa şimdiden verdikgitti allah ondanrazıolsun farabı hastanesinden kurtardı rizeliyi unutmayalımki emeği üzerimizde çook adamgibi gerçek rizeuşağı gel rize sizi başkanolmanıza kararverdi .

 5. Yunus BÜYÜK dedi ki:

  REİS NE DERSE O OLUR ZİHNİYETİNİ BIRAKSINLAR YETER

 6. Kukuta dedi ki:

  Bencede aday Rize dışından olmamalı. Bazı isimler şimdiden üflenmye başladı kulaklarımıza. Belki kendisinin böyle bir düşüncesi bile yoktur ama yine gönlümden geçen Rizeyi bilen partili partisiz kim kapısını çalışsa elinden geleni fazlasıyla yapan il sağlık müdürü Mustafa Tepe saygı değer Büyüklerim iz bir değerlendirin bence

 7. Mekansız dedi ki:

  sadetin türüt ü baskan gormek istiyorum o adam bu şehiri düzeltir dediklerini yapar

 8. aydın gür dedi ki:

  İsmet Hocam, Rizeliyi çok iyi tanırız. Sokağa çıkıp vatandaşlara sorun, hiç biri belediyenin hizmetlerinden memnun değil . Herkes şikayetçi yani… Ama seçimlerde de adaya bakmaksızın akp ye oy verecekler. 5 yıl yine hizmet alamamaktan şikayet edecekler. Bu kısır döngü devam edecek. 5 dönem belediye akp de… Gelin görün ki Rize hala kasaba görünümünde. Doğu ve Batı parkı diye 2 tesis yaptılar. Onlar da 5. yıla girerken yapıldı ki seçimlerde oy alabilmek içindir. Cumhuriyet meydanı hala kazılmış halde bir türlü bitmiyor. Trafik sorunu her geçen yıl içinden çıkılmaz hale gelmiş. Caddelerin sağ ve ya sol tarafı otopark olmuş. Her sokağa bir barkomat konmuş, yasal olmayan park ücreti alıyor. Belediye katlı otopark yaparsa ücret alma hakkı vardır. yapmadığı cadde ve sokaklardan para alma hakkı yoktur. O güzelim sahil dolgu sahası da otopark olmuş. Oysa Rize’nin en güzel yeridir sahil. Turizm amaçlı tesisler yapılabilir mesela. Ama çok katlı olmayacak. Yeşillendirilip kafe, çay bahçeleri gibi tesisler yapılabilir mesela…
  Gerçi bu iktidar belediyeleri yeşili pek sevmez. Örneğin Taksim’i tamamen betonlaştırdı. Geçen ay İstanbuldaydım. Üsküdar meydanını da taş döşeyerek yeşilin Y sini bırakmamışlar. Nerde düz bir yer varsa hemen taş döşüyorlar. Yazın nefes alacak gölgesinde serinleyecek tek ağaç bulamazsınız. 2019 yerel seçimlerinde aday olacak kişilere sesleniyorum. 130 km uzaktaki Batum’a bir gidiniz, Sahilini görünüz. Ordan esinlenerek proje üretip karşımıza çıkınız. Bana daha çok yeşil alan vadetmeyen hiç bir adaya oy vermeyeceğim.

 9. Kerem berkay büyük dedi ki:

  Rize yi 1seneligine bana verin ulaşımı İstanbul koşullarına getiririm sanayi ve iş hacmi kocaeli gibi olur turizmi Antalya bodrum gibi yaparız ticarette avrupaya kafa tutarız üretimli istihtamlı güçlü dayanıklı bi rize için beni seçin ama tek sorun var daha aday bile olamıyoruz

 10. Ahmet dedi ki:

  Yorumları niçin yayınlamıyorsunuz

 11. MİLLET İÇİN dedi ki:

  Rize’de artık hizmet görmek isteyen kitleden bakarak konuşmak istiyorum. Kesinlikle ve kesinlikle bu aday dışarıdan biri olmamalıdır. Rizeyi tanıyan dertlerini iyi bilen kişi layık görülmelidir ki halk bunu ister. Hizmet adamı gelmelidir koltuk adamı değil. herkesin bir adayı muhtemelen vardır. Bana göre Rize’nin sevilen ve sayılan adamı Rize’nin evladı olan Sadettin TÜRÜT olmalıdır.

 12. Vaneli dedi ki:

  Artık tepki oyu verme zamanı geldi. Yok o adaymış yok bu adaymış bunlar yalan. Önemli olan başka partinin kazanması. O zaman bakın rizeye belediyecilik anlamda ne yatırımlar olur. Tekrar akp, rizeyi kazanmak için ne yapacak , yatırımlar yapacak rizeye. Yoksa varya rizede hiçbirşey yapılmaz.

 13. Hasan Genç dedi ki:

  doğru bir seçim yapmazsa parti kazanamaz, artık halk eski halk değil

 14. Rocero dedi ki:

  Seçilen atanandan üstündür diyorlar.secilmisler ilin en üst makamından üstünde tavırlar sergiliyor.yani ilin devleti temsil eden en üst makamından bile daha yetkili konumda davranıyorlar.adeta uçan,kaçan,giren,çıkan,yapılacak,edilecek vb.herseye karar veren onlar…fakat burada bir durum var.secildin ama kamu kaynaklarını,devletin,milletin kurum ve tesislerini,her imkanını dağitip,bedava kullanıp seçilme durumu var.vatandasin verdiği vergi lerle seçilme durumu var.vatandasin sağladığı imkanları kullanıp seçilecek sonra vatandasa tepeden bakacaksın…ben bu tür seçilmişlere itibar etmem kardeşim.cebinden harca,kendi imkanlarıyla Seçil ondan sonra gel…devletin makamlarını,tesislerini,imkanlarını kullanarak,bir kuruş cebinden çıkmasın ondan sonra yok secilmiş miş hadi ordan…ama ne olacak şıracının şahidi bozacı,bozacininki siraci.su devletin sosyal tesislerini bedava kullanmayan seçilmiş varmı?soruyorum?ama cevap baklemiyorum.bu bahse konu olan şahısları vicdanları ile başbaşa bırakıyorum…ayrıca bir ilin en üst makamından validir.il validen sorulur.siyaset,siyasetçi seçilir ve bir koordinasyon içinde ildeki devlet temsilcileri ve diğer kurum ve sivil toplum vb.koordinasgon halinde işler yürür.siyaset herseyin üstünde olursa işin suyu çıkıyor.adam kayırma,kollama,koruma,torpil,hukuksuzluk herşeyi bekle o zaman…

 15. R.B. dedi ki:

  Ak Parti’ye geçen genel seçim hariç hep oy verdim.bu yerel seçim dahil artık vermem.akp döneminde maddi olarak çöktuk.inanilmaz zam var.adalet,hak,hukuk yok.iltimas,adam kayırma,suçluyu kollama var…rizeye verilen sözler tutulmadı.birde şu vatandaşa tepeden bakma işi.akp ye oy Moy yok.ders vermek isteği var.onun için bu nlarin tersi kim ise ona tepki oyu.rizeyi seven böyle yapsın.yoksa hizmet mizmet yok bu böyle biline.

 16. Mehmet Yazıcı dedi ki:

  SAHİPSİZ RİZE DEĞİL SAHİBİ VAR FAKAT BİR TANE…

 17. MUHAMMED dedi ki:

  KENAN BIYIK BAĞIMSIZ ADAY OLSUN EMİNİM Kİ KAZANIR

 18. R.B. dedi ki:

  Kenan bıyık aday olsun oyum onA.

 19. Salman Atmacayazar dedi ki:

  Selamunaleykum demek istedigim eyer dediginiz dogruysa ben öyle birşey duymadim kayseri li yönetici film artisi ariyor .

 20. sahipsiz rize dedi ki:

  rizenın evladı kenan bıyık rize belediyebaşkanı seçilecek artık rize adalete ve hizmete susadı yeter rizli koyunolmamalıdır artık rizeden eliniziçekin millet hizmetesusadıartık arpalığı kuruttular bu milleti perişanettiler alsinlar ölçülerini
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle