Hoşgeldiniz   brazzers porno

Ç. RİZESPOR GALİBİYET SERİSİNE BAŞLAMALI!.

11 Ekim 2018

Ç. RİZESPOR GALİBİYET SERİSİNE BAŞLAMALI!.
Ç Rizespor bu haftayı maç yapmadan geçirecek. Sezonun belki de ilk devredeki son arasını yaşıyor. Özellikle puan hanesindeki sırasını pek beğenmeyen taraftar ve yöneticiler, takımın ilerleyen haftalarda çabucak toparlanarak bu durumu düzeltmelerini bekliyorlar. Futbolcular ise verilen izinle dinlenirken, diğer yandan kafalarındaki tek düşünce durumlarının nasıl düzeleceğidir.

Alınacak 2 ya da 3 galibiyet, gelecek için takımda derin bir nefesin alınmasını sağlayacaktır. Ç. Rizespor ilk yarıda 8 haftayı geride bıraksa da, ligin ilk yarısının sonunda puan hanesinde 21-24 puan bandını görmesi gerekiyor. Bu puan aralığında olamaz ise ikinci yarıda nefeslerinizi tutmuş, heyecanla hop oturup, hop kalktığımız bir maç serisi izleriz. Taraftarının birazcık daha endişeye girmemesi için futbolcuların en azından bu puan bandını yakalaması gerekiyor.
Peki, bu bandın altında olmayıp da, üstünde olursa; o zamanda değmeyin keyfimize çünkü Ç. Rizespor böyle bir durumda; 2. yarıda da disiplini elinden bırakmazsa sezon başında İbrahim Üzülmez le koyduğu hedef ve sonrasında Okan Buruk’un da mutlaka bir hedefi vardır, eğer o da gerçekleşirse; inşallah ortaya güzel bir tablo çıkacaktır. Ümidini taşıyoruz..

Bu arada; ligdeki takımların oynadıkları müsabakalar ve aldıkları puanlar da gösteriyor ki, barajın birazcık daha yükseleceğinin sinyalini veriyor. Kötü durumda diye adlandırılan Erzurum ve Akhisar, 5 puanla mücadelesine devam ediyor. Yani demem o ki, bu yıl süper ligin yeni takımı olarak, biraz da eski tecrübeleri yaşayarak hedeflenen yerde olmamız gerekmektedir.
Bu 8 hafta sonunda hedeflenen yerde olmayıp, şu anda altlarda bulunsa da, bunu düzeltebilecek bir kadroya sahibiz.  Ç. Rizespor’un bütün bu göstergeler ışığında yapması gereken de, taraftarının gönlünü hoş tutmak için galibiyet serisine bir an evvel geçip, bu duruma imza atmasıdır…

Orhan YAZICILAR

Paylaş
53 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle