Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’ye atanmıştı, ataması iptal edildi..

11 Ekim 2018

Rize’ye atanmıştı, ataması iptal edildi..
Geride bıraktığımız Ağustos ayının son günlerinde Rizeli cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzalayarak Resmi Gazetede yayınlandıktan sonra yürürlüğe giren kararname ile Konya-Ereğli Kaymakamlığından Rize Vali Yardımcılığına atanan Ömer Lütfi Yaran’ın bu atamasının iptal edilerek İstanbul-Avcılar Kaymakamlığına atandığı öğrenildi. 

Rize’deki mesaisine başlamadan İstanbul’a atanan Ömer Lütfi Yaran’ın Konya-Ereğli’den direk Avcılara giderek görevine başladı. 

Aynı kararname ile Rize Vali Yardımcılığından Giresun-Keşap Kaymakamlığına atanan Abdullah Şen’inde atamasının ertelenerek Rize’deki görevine devam edeceği açıklandı. 


Çaykaralı hemşerimiz Abdullah Şen mesleki görevlerini Bayburt-Erzurum ve Rize gibi illerde yapması da dikkat çekti. 

Üç yıldır Rize Vali Yardımcısı olan Dr. Emre Nebioğlu son kararname ile Sakarya-Kocaali Kaymakamlığına atanarak görevine başladı. Aslen Erzurum-Horasan’lı olan Emre Nebioğlu Doktora yapmış bir isim. Başarılı çalışmasıyla dikkat çeken Nebioğlu Rize’den ilişiğini keserek Kocaali’de görevine başladı. 


Kocaali’nin Kaymakamı Alper Balcı’da Eskişehir Vali Yardımcısı oldu. Bilindiği gibi Alper Balcı 10 yıl önce İkizdere Kaymakamlığı görevinde bulunmuştu. 

Uşak Hukuk İşleri Müdürü iken Rize Vali Yardımcılığına atanan Ahmet Dalkıran’ında Rize’ye gelerek görevine başlaması bekleniyor. Derepazarı Kaymakamı Selçuk Köksal’ın boş bulunan Vali Yardımcılığına vekâleten baktığı öğrenildi. 

 

FAİK BAKOĞLU

Paylaş
1.664 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’ye atanmıştı, ataması iptal edildi.. için 1 yorum

  1. Tatar ramazan dedi ki:

    Ne yaptıkları belli değil. Devlet ciddiyeti ortadan kalktı…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle