Hoşgeldiniz   brazzers porno

Yüce, Yeşil Yol Projesi İstişare Toplantısında Helallik İsteyerek Vedalaştı 

11 Ekim 2018

Yüce, Yeşil Yol Projesi İstişare Toplantısında Helallik İsteyerek Vedalaştı 
Başkan Yüce, Yeşil Yol Projesi İstişare Toplantısında Helallik İsteyerek Vedalaştı 

DOKAP İdaresi koordinasyonunda gerçekleştirilen Yeşil Yol Projesi İstişare toplantısı Ekrem Yüce Başkanlığında Dokap  merkez binası toplantı salonunda yapıldı. 

DOKAP İdaresi koordinasyonunda gerçekleştirilen Yeşil Yol Projesi İstişare toplantısı Dokap İdaresi merkez binası toplantı salonunda yapıldı. 

DOKAP Başkanı Ekrem YÜCE’nin ev sahipliğindeki toplantı, Dokap bölgesi içerisinde yer alan 9 ilin il Genel sekreterleri, ulaşım Dairesi Başkanları, yol Şube Müdürleri ve ilgili uzmanların katılımıyla gerçekleştirildi.
 

Başkan Yüce toplantıda yaptığı konuşmasında 7 yıldır sürdürdüğü Dokap başkanlığı görevi boyunca beraber çalıştığı, yeşil yol projesine emek veren herkese teşekkür ederek helallik istedi. 

Bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileyerek yeşil yol projesinin gerçekleştirilmesi için hangi makamda olursa olsun her türlü desteği vereceğini belirtti. 

Bilindiği gibi geçen hafta Cumhurbaşkanlığı kararnamesinin 2 ve 3 nolu maddeleri gereğince DOKAP Başkanı Ekrem Yüce 2. kez ÇAYKUR Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Atanmıştı
 

Osman KÖSEOĞLU 

Paylaş
250 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle