Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de Kaçkar Dağı’nda piyanoyla klip. VİDEO

21 Ekim 2018

Rize’de Kaçkar Dağı’nda piyanoyla klip. VİDEO
RİZE’de, Çayeli Müzik Okulu Orkestra üyesi Asya Sandıkçı (13) Kaçkar Dağı’na çıkarılan piyano ile 5 dalda Oscar adayı gösterilen Fransız film müziği ‘La Valse d’Amelie’nın versiyonunu çaldı. Çamlıhemşin ilçesindeki Kale-i Bala ve Çiçekli Yayla da çalınan piyano ile çekilen klip paylaşıldığı sosyal medyada ilgiyle izlendi.

Çayeli Müzik Okulu tarafından yaşları 10 ile 14 arasında değişen çocuklardan oluşan ve daha önce Alman film müziği bestecisi ve müzik yapımcısı Rammin Djawadi, Game Of Thrones Theme bestesini çalan orkestranın üyelerinden Asya Sandıkçı (13) Kaçkar Dağı’na çıkarılan piyano ile 5 dalda Oscar adayı gösterilen Fransız film müziği ‘La Valse d’Amelie’nın versiyonunu çaldı. Çamlıhemşin ilçesindeki Kale-i Bala ve Çiçekli Yayla’da çalınan piyano ile çekilen klip paylaşıldığı sosyal medyada ilgiyle izlendi.


Yamantürk ortaokulu 8’incisi sınıf öğrencisi Asya Sandıkçı, LGS ve İngiltere Kraliyet Müzik Okulu’nun 2’inci seviye piyano bölümü sınavlarına hazırlanıyor.Paylaş
306 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Kaçkar Dağı’nda piyanoyla klip. VİDEO için 3 Yorum

  1. İsim * dedi ki:

    youtube da yayınlamışsınız ama bildiğin playback bu.bunu herkes yapar. yani playbackli klip. performans dediğin sahnede olur. canlı performans videosunu koyun da izleyelim.

  2. tülin dedi ki:

    bu canlı performans değil…playback..yani banttan..inandırıcı değil o sebeple..karolina protsenko adında 10 yaşında bir violin çalan kız var onu izlemenizi öneririm..çocuk sokakta sahilde kırlarda heryerde çalıyor ama düzenek var hoparlör var mikrofon var kemana takılan bir elektrikli düzenek var canlı çalıyor yani..artık böyle çalmaklar olmuyor canlı çaldığına ikna edilmeli toplum.. inandırıcı olmuyor bu şekilde..

  3. her isteyen ehliyeti olmadan kurs açabilir mi dedi ki:

    devlet memurları ne zamanda beri ticaret yapabiliyor. kanun çıktıda biz mi bilmiyoruz
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle