Hoşgeldiniz   brazzers porno

Sağlık Çocuk Dergisi Rize Kurtuluş İlkokulunda

25 Ekim 2018

Sağlık Çocuk Dergisi Rize Kurtuluş İlkokulunda
Sağlık Çocuk Dergisi Kurtuluş İlkokulunda

SAĞLIK Bakanlığı tarafından çocuklarda sağlık okuryazarlığını artırmak, sağlıklı yaşam bilincini geliştirmek amacı ile hazırlanan ve hedef kitlesi 8-11 yaş grubu çocuklar olan Sağlık Çocuk Dergisi, bu ay Rize Merkez Kurtuluş ilkokulu öğrencileriyle buluştu.

Sağlık Çocuk Dergisi’nin tanıtımı amacıyla, Rize İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığına bağlı Sağlığın Geliştirilmesi Birimi tarafından Kurtuluş İlkokulu 2, 3 ve 4. Sınıf öğrencilerine ücretsiz dergi dağıtımı gerçekleştirildi.


Sınıflarında ziyaret edilen öğrencilere sağlıklı yaşam konusunda kısa bilgilendirilmeler yapılarak derginin içeriğinden ve amacından bahsedildi. Sağlık Çocuk Dergisine hem öğrenciler hem de öğretmenler yoğun ilgi gösterdi.

Dergiye, www.saglikcocuk.saglik.gov.tr  internet sitesinden abone olunması durumunda abonenin belirttiği adrese Sağlık Çocuk Dergisi ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Paylaş
193 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle