Hoşgeldiniz   brazzers porno

Orta Asya’dan Anadolu’ya Ezgilerle CUMHURİYET

28 Ekim 2018

Orta Asya’dan Anadolu’ya Ezgilerle CUMHURİYET
MUHTEŞEM CUMHURİYET BAYRAM COŞKUSU. İZMİR’DE  BİR İLK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Gaziemir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uzun yaptıkları konuşmada bir milletin zorluklar içerisinde bir Cumhuriyeti nasıl kurduğunu ve özveriyle sahip çıktığını anlattı.

İZMİR/Gaziemir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün düzenlediği  ve 29 Ekim Cumhurriyet bayramı kutlama programında da yer alan ‘Türk Dünyasından Anadolu’ya Ezgilerle Cumhuriyet’ adlı Cumhuriyet Balosu Gaziemir  Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Cumhuriyetin 95. Kuruluş yıldönümü etkinliği çerçevesinde gerçekleştirilen gecede, Gaziemir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün Macide Avanoğlu’nun sanat yönetmenliğinde 120 kişilik  Halkoyunları ekibi ,  Kültür Bakanlığı  İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu’nun Şavk KIRÇİÇEK yönetimindeki 30 saz 20 koristten oluşan ekibi  muhteşem gösterilerini sundular.


Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uzun yaptıkları konuşmada bir milletin zorluklar içerisinde bir Cumhuriyeti nasıl kurduğunu ve özveriyle sahip çıktığını anlattı.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet UZUN gecenin gerçekleşmesi için katkıda bulunan özellikle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Kültür Bakanlığı Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu olmak üzere Gaziemirli İş İnsanı ve aynı zamanda Ak Parti İlçe Başkanı Nazı Yılmaz ile tüm kişi ve kurumlara ayrı ayrı teşekkür ederken İzmir ve Gaziemir’e artı değerler katmak istediklerini ve gençlerimizin Türk kültüründen uzaklaştırılmasına izin verilmemesi için her kişi ve kurumun üzerine düşeni yapması gerektiğini ifade etti.

Gecede konuşan Ak Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Atatürk’ün muasır medeniyetler seviyesini işaret ettiğine vurgu yaparak, “Türkiye’nin geleceği olan gençlerimizle birlikte ülkemizin şahlanışını başaracağız.” dedi.

Gece için Gaziemir spor Salonunda dev bir sahne kurulurken tribünlerin dolması sebebiyle vatandaşların bir çoğu geceyi saha içerisinde konulan sandalyeler üzerinde seyrettiler.


Yoğun katlımın olduğu geceye Gaziemir Kaymakamı Yaşar DÖNMEZ, Ak Parti İZMİR Milletvekili Cemal BEKLE, İZMİR Gençlik ve Spor İl Müdürü Nüammer USLU, Ak PArti Gaziemir İlçe Başkanı Nazmi YILMAZ, Siyasi Parti temsilcileri, İlçe Müdürleri, Daire amirleri okul ve vatandaşlar katıldılar. 

Türk Dünyasından Anadolu’ya Ezgiler ve halk oyunlarının sunulduğu gecenin finalinde, Atatürk’ü canlandıran bir dansçının “Zeybek” oynaması izleyenlerden çok büyük alkış alırken programın sonunda Gaziemir Kaymakamı Yaşar DÖNMEZ , Ak Parti İzmir Milletvekili Cemal BEKLE, İZMİR Gençlik ve Spor İl Müdürü Nüammer USLU,  Muhteşem gece için Gaziemir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet UZUN’u tebrik ederek teşekkür ettiler.

Geceye katılanlarda İZMİR’de çıtanın çok yükseldiğini böyle bir gecenin bu kapsamda daha önce  hiç düzenlenmediğini ifade ederek emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Paylaş
1.224 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle