Hoşgeldiniz   brazzers porno

MİLLİ BİRLİK ve BERABERLİK RUHU  

31 Ekim 2018

MİLLİ BİRLİK ve BERABERLİK RUHU  
 

MİLLİ BİRLİK ve BERABERLİK RUHU  

Değerli okuyucu kardeşlerim, 

Sizlere , sevgi, saygı, selamlar… 

Bu vatanı vatan yapan yüce şehitlerimizin canıdır. Bu vatanı vatan yapan değerli gazilerimizin kanıdır. Şehitlerimize sonsuz bir şekilde Allah’tan rahmet diliyorum. Bu cennet vatanımızda akşam uykuya gözlerimizi kapamadan önce kısa bir zaman dilimi içinde düşünelim. Neyimiz eksik? 

Denizlerimiz, göllerimiz, akarsularımız.. hepsi var. Dağlarımız, ovalarımız, .. hepsi var. Taşlarımız, kayalarımız, topraklarımız.. hepsi var. Neyi paylaşamıyoruz? 


 

İbadet yerlerimiz, okullarımız, evlerimiz, bağ ve bahçelerimiz, yollarımız.. Hepsi var. Nerede anlaşamıyoruz? Bu memleket bizim. Hepimizin değil mi? Neden bir ağaç gibi hür ve tek ve bir orman gibi kardeşçesine yaşayamıyoruz? Konuşmakla ülke güzelleşmez. Çalışmakla ülke güzelleşir. Hep akıl vermekle iş yapılmaz. İşleri adil bir şekilde ehline yaptırmalıyız. Bilenlerin konuştuğu bir toplum değiliz. Bilmeyenlerin genellikle boş boş konuştuğu bir toplum olduk. Herkes her şeyi bilmez. Bilmek zorunda da değiliz. Medeni olmak , çağdaş olmak iki insanın konuşmasıyla, anlaşmasıyla, uzlaşı kültürüyle olur. İTHAL KÜLTÜR TÜRK ULUSU’NUN yapısına UYMAZ. Makam, mevki ve madde uğruna kardeş kardeşi öldürmez. Gerçek mümin, gerçek din kardeşi akıl ve mantığın kabul edemeyeceği şwkilde kardeşini, vatandaşını acımasızca katletmez. Biraz vicdan sahibi ise EDEMEZ.  

Hep beraber milli birlik ve beraberliği elele tutuşarak, göz göze bakışarak ve samimi davranışlarımızla yakalamalıyız. Masa başlarında tatlı tatlı konuşarak masadan kalkınca vatanımızı paylaşmak, vatanımızı bölmek isteyenlere silah vermekle dostluk OLMAZ. Emperyalizm kargadan başka kuş tanımaz.   Onun kargası, onun dini imanı, onun vatanı PARADIR PARA. Bunu kesinlikle beyinlerimize kazımalıyız. Kısır döngülerden beyinlerimizi arındırmalıyız. Kavga ile hakaretlerle UZLAŞI OLMAZ. Önce kendimizle barışık olmalıyız. Birbirimizi beyinlerimize içi kan ağlayan, hergün ağlayan annelerimizin feryatlarını kazıyarak teröre, teröristlere karşı birleşmeliyiz. Bu güzelim vatanımızın sınırları kanla gözyaşlarıyla çizilmiştir.   


 

Yaşasın Milli Birli ve Beraberlik Ruhu!  

Saygı ve sevgilerimi bildiririm. Kalın sağlıcakla! 

 

İlyas Ülkü Tuğcu
R
ize Briç Spor Kulübü Başkanı 

 

 

 

Paylaş
196 Kez Görüntülendi
Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

MİLLİ BİRLİK ve BERABERLİK RUHU   için 7 Yorum

 1. Keriman TUĞCU dedi ki:

  Ülke bütünlüğü ,birlik beraberlik çok önemli kavramlar..Aile de birlik,sevgi saygı hoşgörü oluşturabilen toplumlar,ülke genelini güzelleştirir..Sayın Tuğcu güzel bir konuyu kaleme aldın yüreğine sağlık…Güzel günler göreceğiz güneşli günler…diyelim.

 2. SERCAN TUĞCU dedi ki:

  Bir αmαcα doğru yürürken, kişisel düşünce ve çıkαrlαrı, bir tαrαfα bırαkαrαk, el ele vermek icαp eder; bαşαrının sırrı budur.

  Yazılarınız için teşekkürler Başkan.

 3. Başkan dedi ki:

  Yorumcu kardeşlerime teşekkürler.

 4. Rizeli dedi ki:

  Ağzına sağlık.Savaşmada varız paylaşmada yokuz.İşte problem burada.

 5. İhsan BİRİNCİ dedi ki:

  Size katılıyorum başkan. Teşekkürler.

 6. Elif/Karşıyaka dedi ki:

  Ruhumuzu kaybettik.Allah kolaylık.

 7. 679/Mersin dedi ki:

  İlyascığım orman gibi yaşamayı bilmeyiz.İyi ağaçları keseriz.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle