Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rizeli İsim Genel Müdür Olarak Atandı.

02 Kasım 2018

Rizeli İsim Genel Müdür Olarak Atandı.
Temurci, Gençlik ve Spor Bakanlığına Genel Müdür Olarak Atandı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Ali Temurci, Gençlik ve Spor Bakanlığı Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne atandı.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan atama kararına göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Ali Temurci, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2. ve 3. maddeleri gereğince Gençlik ve Spor Bakanlığı Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne atandı.


Ahmet Ali Temurci kimdir?
1975 yılı Çayeli doğumlu olan Ahmet Ali Temurci, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nü bitirdi. Turizm Bakanlığında Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlayan Temurci, 3 yıl süren muavin müfettişlik süresinin sonunda aynı bakanlıkta 5 yıl süre ile müfettiş ve iç denetçi olarak görev yaptı. 2006-2007 yıllarında bir yıl süre ile turizm pazarlaması konusunda araştırma yapmak üzere İngiltere’nin Northampton eyaletindeki Tresham Enstitüsünde çalışmalarda bulunan Temurci, Bakanlıkta sekiz yılı aşkın denetim elemanı olarak görev yaptıktan sonra Ekim 2009 ayı itibariyle Hollanda’ya kültür ve tanıtma ataşesi olarak atandı.
Paylaş
2.175 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizeli İsim Genel Müdür Olarak Atandı. için 2 Yorum

  1. Enver karakaş dedi ki:

    Sayın temurcinin mesleğine yakın genel müdürlüğe gelmesini tebrik ederim başarılar dilerim tabii hemserimuz komşumuz olmasi münasebetiyle dahada önemlisi böyle genç beyinlerin devletimizin kadrolarında olmasi bizlere mutluluk verir

  2. Mehmedali balci dedi ki:

    Canım kardeşim devletimize hizmete devam başarilarinin devamini dilerim rizemizin başarili evladi.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle