Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Bomba patladı. Sıla’nın Cinsel tercihi. Sıla’nın birlikte olduğu kadın bomba

05 Kasım 2018

Bomba patladı. Sıla’nın Cinsel tercihi. Sıla’nın birlikte olduğu kadın bomba
Ahmet Kural ima etti Bircan Bali patlattı Sıla’nın birlikte olduğu kadın bomba

Beyaz TV kanalında sunucu Bircan Bali Ahmet Kural Sıla kavgasında herkesi şaşkınlığa düşüren bir iddiada bulundu. Meğer Sıla’nın bir erkekle değil ünlü bir kadınla ilişkisi varmış o kadın da bakın kim?

Ahmet Kural ile Sıla arasındaki dayaklı kavganın perde arkasından çıkanlar her iki ismin hayranlarına şaşkınlıktan şaşkınlığa sürüklüyor. Ahmet Kural bugün savcılığa ifadeye giderken haftasonunda yaptığı açıklamadaki imaları ile olayı bambaşka noktalara çekti. Ahmet Kural’ın ima ettiği ‘şey’le ilgili bugün Beyaz TV sunucusu Bircan Bali ağızları açık bırakan bir iddiada bulundu ve isim de verdi. Dediğine göre mevzu bir kadın ve o kadın da bakın kim?


SILA’YA İLİŞKİN VAR MI DİYE SORMUŞ :

Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programınra ortaya atılan iddialara göre Ahmet Kural Sıla’ya ayrılma sürecinde herhangi bir ilişkisi olup olmadığını sordu. Sıla önce cevap vermedi ama daha sonra ortaya atılan Okan Can Yantır ilişkisini doğruladı. Asıl kıyamet Ahmet Kural Sıla’ya bir kadından gelen mesajları görünce koptu.

SILA’YA GELEN MESAJLARI GÖRDÜ DELİRDİ :

Kavganın perde arkasında Sıla ile ilişkisi olduğu iddia edilen o kadın Ziynet Sali çıktı. Sıla’nın şarkıcı Ziynet Sali ile görüşmesini istemeyen Ahmet Kural o gece Sıla’nın telefonundaki mesajları okudu ve çılgına döndü. Telefonu fırlatıp atan Ahmet Kural onunla görüşmeyeceksin diye bağırdı. İşte şiddete varan kavga o andan sonra çıktı.

SILA’NIN CİNSEL TERCİHİ :

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Sıla’nın cinsel tercihi ve Ziynet Sali’yle olan ilişkisine dair sunucu Bircan Bali şu şok ifadeleri kullandı: 


-Söylemeyeceğim birşeyler var. Ama herkesin cinsel hayatına saygı duyduk; dedik ki bizim gözümüze sokmayın da kapalı kapılar arkasında ne yapıyorsanız yapın…

BU SAPKINLIK… : –

Bir sapkınlık, cinsel eğilimi farklı bir durum… Daha ne kadar açık konuşalım bilmiyorum. Kapalı kapılar arkasında mı yaşamış güzel kardeşim, biz duymuş muyuz duymamışız, sen bir kadını dövemezsin. 

AHMET KURAL’IN İMASI :

Ahmet Kural, Sıla’nın ‘beni yerlerde sürükledi, kafamı duvarlara vurdu’ iddiaları sonrasında yaptığı ilk açıklamada sadece Sıla’yı kollarından tuttuğunu öne sürmüştü. Kamuoyundan gelen reaksiyon çok büyük olunca Ahmet Kural haftasonu bir açıklama daha yaptı ve olayı bambaşka bir boyuta taşıdı.

Ahmet Kural instagram hesabına koyduğu açıklamasında Sıla’dan özür diliyormuş gibi yaparak kendisine yönelen öfkeyi bir gizeme yöneltti. Açıklamasının ikinci paragrafında Sıla’yla ilgili şu imada bulunuyordu:
-Ne olursa olsun böyle bir olayın tarafı olduğum için başta Sıla olmak üzere tüm kadınlardan özür diliyorum. O gece benimle paylaştığı şeyleri itidalli bir şekilde karşılayabilmeliydim. Bu ilişkiye ve Sıla’ya karşı saygımdan, bizi sevenlerin bu ilişkiye verdiği değere hürmetimden, olayın detaylarını resmi makamlar dışında paylaşmayacağım.

Ahmet Kural ve Sıla’nın kavgasının perde arkasına dair ‘çarpık’ iddialar işte bu satırlardan sonra başladı. Magazin medyasında Sıla’nın cinsel tercihi sorgulanmaya başlarken, Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi merak konusu. Zira ünlü aktör ‘olayın detaylarını sadece resmi makamlara aktaracağını’ belirtmişti.

SILA’NIN İFADESİNDE NELER VARDI:

Sıla’nın dayak olayından sonra savcılığa verdiği ifade medyaya sızdı. Sıla Gençoğlu Cumhuriyet Savcısı’na verdiği ifade de Ahmet Kural’dan vücudunun çeşitli yerlerine yumruk, tekme ve tokat yemek üzere darp edildiğini söyledi. Kül tablası ile dayak yediği iddialarını ise yalanladı. İşte Sıla’nın ifadede söyledikleri:

Ahmet Kural beni hem dövdü hem de ölümle tehdit etti. Birlikte konuşuyor iken konuşma bir anda tartışmaya döndü. Bu sırada vücudumun çeşitli yerlerine yumruk, tekme ve tokat atmak suretiyle ben darp etti.

Beni darp ettiği sırada kül tablası veya herhangi, bir cisim kullanmadı. Sadece bir ara kül tablasını kaldırdığını gördüm fakat bana atmaya yeltenmedi. Ama elinde kül tablası bulunduğu sırada git buradan seni öldürürüm şeklinde tehditlerde bulunuyordu. Aynı zamanda şu an telaffuz etmek istemediğim sözler söyleyerek hakaret ediyordu. Yine bir ara seni, öldüreceğim dedi. Ben bir şekilde ikametten çıktım ve kendi şoförümü çağırdım.


SILA’NIN DARP RAPORU :

Sıla darp edildiğini belirttiği geceden 2 gün sonra kendi ifadesine göre kendine gelip cesaretini topladıktan sonra hastaneye gidebilmişti. Darp raporuna göre; muayene, kayıtlara adli vaka olarak geçti. Olayın özetine ise, 2 gün önce tüm vücuduna tekme darbeleri aldığı, yerde sürüklendiği, darp sonrası idrarından kan ve pıhtı geldiği yazıldı. Kafatasında ödem olan şarkıcının yüzünde meydana gelen ezilme, ciltte, kol ve bacaklarda ezikler şarkıcının yerde sürüklendiğine işaret ediyor.

Sıla, 1 Kasım 2018’de Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek Ahmet Kural’dan şikayetçi oldu. Fiziki şiddet gördüğünü iddia eden sanatçı 3 ay koruma kararı aldırdı. Sosyal medyadan açıklama yapan Sıla, “Korkunç şiddet karşısında dilsiz kalmamayı seçiyorum” dedi. 

Ahmet Kural da yaptığı ilk açıklamada “Bu çirkin iddiaların hiçbirini kabul etmiyorum. Ayrıntılarını savcılığa vereceğim ifadeden de öğreneceğiniz üzere aramızda karşılıklı itişme çıktı. Bu esnada kolunu tuttum. Bunun dışında hiçbir iddiayı kabul etmiyorum” diye konuştu.


internethaber/beyaztv

Paylaş
2.238 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle