Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize Belediye Başkanlığına Hazırlanıyor.

05 Kasım 2018

Rize Belediye Başkanlığına Hazırlanıyor.
Yeni Aday Yılmaz Katmer

Ak Parti Rize Eski İl Başkanı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yılmaz Katmer, Rize Belediye Başkanlığı için aday adaylığına hazırlanıyor.

AK Parti’de yerel seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Aday olmak isteyenlerin internet üzerinden başvuru yapması yetecek. Ayrıca genel merkez, halen görev yapan 800 AK Partili belediye başkanından kimleri aday göstereceğine karar verecek. Bu başkanlar adaylık başvurusu yapmayacak.

AK Parti yerel seçimlerde aday göstereceği isimlerle ilgili çalışmayı hızlandırırken, kasım ayı boyunca partinin genel merkezinde hummalı bir çalışma yürütülecek.

Ak Parti Rize Eski İl Başkanı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yılmaz Katmer, Rize Belediyesi Başkan Adaylığı için kolları sıvadı. Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın aday olmayacağı neredeyse kesinleşti. Bunun üzerine Rize kulislerinde konuşulan önde gelen ilk isimse Yılmaz Katmer oldu.


Rize Yılmaz Katmer Diyor. 

Halk anketlerinde Yılmaz Katmer’in önde olduğu görülürken, Katmer’inde Rize Belediye başkan aday adaylığı için kolları sıvadığı ve çalışmalara başladığı Katmer’e yakın kaynaklar tarafından Öğrenildi.

Öte yandan aday adayı başvurusu için Halil Bakırcı’nında hazırlandığı bilinen gerçekler arasında. Rize’de başarılı işler yapan geçmiş dönem Rize belediye başkanlığı görevinde bulunan Bakırcı ” Rize için daha çok şey yapacağız verilmiş sözlerimiz var” demişti.

Gözler Katmer’de

Ak Parti Rize Eski İl Başkanı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yılmaz Katmer, Rize Belediyesi Başkan Adaylığı için önümüzdeki günlerde açıklama yapması beklenmekte. Yerel seçimlerin öncesinde Rize için pekte süpriz olmayacak bir isim Yılmaz Katmer.

Kutsal kabul ettiği bu hizmet yoluna girerken mensubu olduğu siyasi partinin üst düzey yönetici dahil görüşmesi gereken bütün organları ile istişare ederek yola çıkıyor.

Hasan Karal Aday Olmayacak 

Bir diğer söylenti ise geçmiş dönem Rize Millet Vekili Hasan Karal’ın aday olup olmayacağı netleşti. Karal siyasete Ankara ofisinden devam ediyor.

TEŞKİLAT TEMAYÜL YOKLAMASI  YAPILACAK

Kasım ayı içinde, müracaatların alınmasından sonraki bir tarihte yapılacak.  Burada da e-temayül sistemi şeklinde yeni bir usul uygulanacak.  Tüm Türkiye’de bir günde, 10:00-16:00 saatleri arasinda gerçekleştirilecek.

Saat 16:00’da Temayül Yoklaması sonlandırılır sonlandınlmaz sonuçlar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önüne düşecek.

Bu uygulamayla kağıt ve malzeme israfının önüne geçilecek. Mesela bir temayül için yaklaşık 3 ton kağıt (Yaklaşık 100 bin TL) tasarruf edilmiş olacak. Ayrıca torba, iplik, mum vs. gibi malzemelere de ihtiyaç kalmayacaktır.

YILMAZ KATMER KİMDİR ? İŞTE KENDİ İFADESİYLE YILMAZ KATMER…

Rize ili merkez Pekmezli Köyü, 20 Ekim 1966 tarihinde dünyaya geldim. İlk ve Orta öğrenimimden sora, Rize Ticaret Lisesinden mezun oldum. Anadolu Üniversitesi Eskişehir Muhasebe bölümüne devam ettim. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Bölümünü bitirdim.

Serbest Muhasebeci Malı Müşavir unvanı ile serbest olarak çalışmaktayım. Ayrıca, Pekmezli Çay Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kururlu Başkan Yardımcılığı, Riz-Em İnşaat Ltd. Şti. Ortaklar Kurulu Başkanı, Ayane Süt ve Süt Ürünleri Ltd. Şti. Yetkili müdürlük ile Rizem Sigorta Ltd. Şti. nin hissedarı görevlerde bulunmaktayım.

Rize Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odası Üyeliği, Rize Ticaret ve Sanayi Odası üyeliği, Rize Ticaret Borsası Üyeliği ile Çay-Kur Rize Spor Kongre Üyeliği ve Disiplin Kurulu Başkanlığı, Şeyh Cami Derneği Üyeliği, Topaloğlu Camı Yaptırma Derneği Onur Üyeliği ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Vakıf Meclis Üyeliği görevlerinde bulunmaktayım.

23 Kasım 2002′de Rize de kurulan AK PARTİ kurucu il yönetim kurulu üyeliği, kurucu il teşkilat başkanlığı görevi olarak hayatımda ilk kez siyasetle tanışmış oldum. 3 Kasım 2002′de yapılan genel seçimlerde Rize ili seçim koordine başkan yardımcılığı görevinde bulundum. 2003 yılı ilk olağan kongre ile siyası ve hukuk işlerden sorumlu il başkan yardımcılığı görevine getirildim. 2004 yılı yerel yönetimler seçimler için Rize il belediye başkan aday adaylığı için görevimden istifa ettim. Sayın başbakanımızın talimatları gereği belediye meclis üyesi olarak seçime girdim. Aynı seçimlerin ilimizde seçim koordine merkez başkanlığını yaptım. İl belediye meclis üyeliği görevinde beş yıl, il belediye başkan yardımcılığı görevinde iki yıl çalışarak görev yaptım. 2006 yılı AK PARTİ ikinci olağan kongrede tekrar teşkilata dönerek yine siyasi ve hukuki işlerden sorumlu il başkan yardımcılığı görevine getirildim.


İl başkanımız Sayın Hasan Karal’ın 2007 yılı mayıs ayında milletvekilliği seçimleri için ayrılınca aynı ay asaleten il başkanlığına atandım. Görevim süresi içinde kadın ve gençlik kollarımızın il, ilçe ve belde seçimlerini yaptık, ana kademe ilçe belde seçimlerini yaptık. 2007 yılı genel meclis seçimlerimi yaptık, 2007 yılında anayasa değişikliği referandum seçimlerinde ilimizde tarihi sonuç aldık. 2008 yılı partimizle ilgili anayasa mahkemesi kapama davasını yaşadık. 2009 yılı mahalli ve idareler yerel seçimlerini büyük bir başarı ile tamamladık. 2009 yılı üçüncü olağan kongrede il başkanımız sayın Hasan Karal’ın göreve dönmesiyle dokuz yıl dolu dolu yaşadığım siyaset görevlerime ara verdim. 2011 yılı genel seçimlerde, 2012 yılı anayasa değişikliği seçimlerinde, toplantılara katılmada ve gelen misafirlerin karşılama programlarında teşkilatımızın verdiği görevlerde bulundum. Evli, dört çocuk babasıyım.

Haber: Doğancan İLEK

Paylaş
2.489 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize Belediye Başkanlığına Hazırlanıyor. için 30 Yorum

 1. Gene geldi yaz ayı dedi ki:

  Ula etmezler etmezler adam gibi adam olduğu için gene beceriksiz birini getirip sunarlar bize biz kimi nerelere getirdik kimleri milletvekili kimleri belediye başkanı seçtik isimlerin hatırlanmayan eski vekil ve hala vekil olan bile var
  Tayyip reis orda allah başımızdan eksik etmesin ama belediye başkanlığı için söz bizde kusura bakılmasın yada bakılsada çok önemli değil

 2. zikri dedi ki:

  BENCE DE YAKIŞIR.

 3. sacit kayıkçı dedi ki:

  Yılmaz katmer rizeye yakışır

 4. baltacı dedi ki:

  vallahı bence yanlıs olur dıye dusunuyorum amakım gelırse gelsın rizeye memleketıne veya memleketımıze onem vermedıgı surece arka sokakların halını duzeltmedıkce altyapıyı carpık yapılasmayı yolları kaldırımları otopark alanlarını genclere unı ogrencılerıne sosyal falıyet alanları yol kenarları kavsaklar güzel temız gorunmesı ıcın duzenleme susleme egıtım eglence mekanları yapılmadıgı surece alt gecıtler ve en onemlısı turzım ıcın falıyet yurutulmedıgı surece kım gelırse gelsın ha bu bır baskanla olmaz halkta bıraz baskanına yardımcı olmalı herkes kendı cıkarını dusunurse esnaf halk olarak beldıye baskanıda yapmaz baskanlar bırlıkte esnaf halk bırlıkte olmalı rıze ıcın rizemız ıcın ozelıkle teleferık şahın tepesıne yapılmalı rize merkeze en yakın yayla handuzu yaylası yolu ve teleferık yapılmalı burası kayak merkezı olarak turuzıme acılmalı yaylanın dokusunu dogazını bozmadan oteller konaklama evlerı yapılmalı bu yayladan diğer yaylara gıden yollar bakımdan gecırılmelı harıka yuruyus parkuru var kandemırler yaylası kanboz yaylası ve çağrankaya yaylasına ulasım kolay buradan bır sehrı guzellestırmek ısteyen once alt yapısı sonra usttu calısmalıdır umarım anlatabılmısım dır ve umarım yorumum yayınlanır

 5. olur dedi ki:

  derepazarı küçük bir ilçe olmasına rağmen sahilde yapılan sosyal yaşam alanı mükemmel ebat olarakda rize merkezin çok çok üstünde rizede bu dende temiz nezih bir ortam göremedim o yuzden derepazarı belediye başkanı gelsin rize merkezede bir el atsın

 6. sayıştay denetçisi dedi ki:

  belediyeleri en iyi bilen sayıştay denetçileridir.hangi belediyede ne tür yolsuzluklar olmuş birkaç gündür medyada haber yapılıyor.türk halkına bu hizmeti yapanlardan birinin bir denetçinin Rize Belediye başkanı olması gerekir.

 7. Fetih dedi ki:

  Çok merak ediyorum bu eleştiri yapan vatandaşların yılmaz beyi tanıyıp tanımadığını çünkü tamamen tezat bi yorumlar mevcut yılmaz bey şu anda bile elinden gelsin gelmesin halan daha dert dinleyen milletin işi için uğraşan bir bürokrat bana sorarsanız belediye başkanlığını yapabilecek tek insan ama yılmaz bey gibi bi değerin aday yapılacağını düşünmüyorum gene yukardan dayatmayla biri gelir

 8. yaser dedi ki:

  Rİzeye gelmez gelse kesinlikle AHMET MİSBAH DEMİRCANI Canı gönülden isterdim yenilikçi sosyokültürel entelnektüel rizeye değer katan bir başkan olurdu ama yine ortada dolanan isimlere bakınca akpartinin işi zor görünüyor artık millet partiye değil adaya bakar ona göre karar verilmeli millete dayatmayla bu kez olmaz 5 yılı heba eden gözle görülür elle tutulur tek bir faliyeti olmayan x kan kaybettirdi RİZEMİZ için en hayırlısı kimse o gelsin bizde hizmet görelim parti değil hizmet adamı gelsin

 9. Anonim dedi ki:

  Rizemizi yaşanır il gezilir sokaklar güzel parklar yapacak yani rizemizi rize yapacak tek kişi mehmet topaloglu halkın adami

 10. Sadık Kazmaz dedi ki:

  Yılmaz abi bu görevi nayıkıyla yapacaktır eleştirileri okuyorum siz ne kadar tanıyorsunuz ki böyle yorum yapıyosunuz halil bakırcının en büyük icraatlarını ettiği dönemde yılmaz abi başkan vekiliydi

 11. Dayı İshak dedi ki:

  Yılmaz katmer rizemize hayırlı olsun.

 12. Haksızlık karşıtı dedi ki:

  x. Öncelikle adayların servetleri temiz mi şaibeli mi buna bakılmalı.

 13. Adil Özcan dedi ki:

  bence olmamalı. zaten teşkilat onaylamaz bence.

 14. Meral dedi ki:

  Her zamnki gibi kendi içlerinden birini aday göstetip yaptıkları havuza kimse sokulmıcaktır.kuruluşundan beri ak parti destekçisiyim hem çalışarak hem destekleyerek ama gördük ki belli başlı kişiler rizeyi alıp çeviriyolar her şeyden her yapılandan haberleri var sırdan bir kişiysen umurlarında bile değilsin havuzun sahipleri belli içeri alınanlar belli bunu çok iyi gördüm.rizeyi ele geçirmişler resmen ama artık akıllndık.

 15. ALİ SARI dedi ki:

  RİZEDE YAŞAMIŞ OLMASI GÜZEL BENCE… OLURSA İNŞALLAH HAYIRLI OLUR…

 16. erhan dedi ki:

  üniversitede prof.dr olarak görev yapan osman karamustafa hocayı belediye başkanı olarak görmek isteriz.

 17. BAK HELE NASİL dedi ki:

  arkadaşlar kimse yalandan buralara taraf olup,A.B.C.D.E.GİBİ isimlerin Rizelinin beklentilerini karşılayacak kişidir diye çıkış yapmasın.önce başkan ya inşaat mühendisi olmalı,yada çevre mühendisi olmalı,birde herkese boyun eğmeyecek,sadece rize için elinden geleni yapıp,şehrin ve HALKINI REFAHA KAVUŞTURACAK birileri olmalıdır.birde emniyetle el ele verip,şehrimizin esnaflarını,işyeri sahiplerini önce dize getirecek biri olmalı,siyasetin içinde olmamalı,ona birileri emir verip,bu dayımın oğlu bu halamın oğlu diyememelidir.görüyorsunuz sizlerde şehrin durumunu,esnaf kaldırımları işgal etmiş yetmemiş,birde caddelerin dükkan önlerinide çirkin görüntülü kasa tüp levha ne bulursa koyup,trafiğide allah bullak etmişlerdir.bunlara göz açtırmayacak adil olabilecek bir babayiğite ihtiyacımız vardır.işte ozaman rizemiz rize olur,biz insanlarda daha mutlu olurduk.isimleri geçen arkadaşlarımızın iyi niyetli oldukları bildiğimiz içindirki,rizemize bir faydaları olmayacak,aksine bir seçim döneminekadar yine hüsran olacaktır.bu yüzden bir değil seçilende seçenlerde iyi düşünmeldir der,sevgi ve saygılarımı iletirim

 18. serdar ismailoglu dedi ki:

  değerli akp teşkılati rizede sevilen ve rizede yıllardı ikametkah eden aday gösterir son ra demedi demayin

 19. Rize dedi ki:

  x olmaz artık. Yeni genç ve dinamik insanlar lazım.

  Eskileri tekrar tekrar deneyerek rize kalkınma hamlesi yapamaz.

 20. İlker Sarı dedi ki:

  Yılmaz Katmer’le Yola Devam…

 21. Rizeli dedi ki:

  Çok güzel hazırlanmışa benziyor. Hayırlı uğurlu olsun.

 22. Ertuğrul dedi ki:

  xxx aday seçilsin ak parti Rize’den tarihin en büyük kaybını yaşar. demedi demeyin. Rize artık vakit kaybetmek istemiyor. tecrubeli belediyeciliği bilmiş kişiler seçmeliler. Yoksa muhalif partinin güçlü bir adayı ak partiyi Rize’de büyük sıkıntıya sokar. Reis Rizelidir vatandaşımız vefa gösterip oy verecektir ama bu milletinde bu zaafını kullanarak halkın sevmediği adayları seçmesinler. Mesut Yılmaz dönemini hatırlayın. Mesut Yılmaz iktidarken Şevki Yılmaz belediyeyi elinden almıştı. Rize siyasetini basite alıp ole halkın sevmediği adaylarla bu seçime girmesin bir zahmet ak parti…

 23. Rize'li dedi ki:

  Reis ne diyor siz ne diyorsunuz. Yılmaz katmer bir dönem il başkanlığı yaptı x şimdi belediye başkanı olacak diyorsunuz.

 24. rizeli dedi ki:

  recep bey iyi döktürmüssün övgüde tavan yaptın..

 25. müfettiş dedi ki:

  Denetim elemanı (müfettiş,iç denetçi,denetmen) kökenli birinin Rize Belediye başkanı olması en doğru karar olacaktır.

  Zira denetim elemanı ,Kpss den yeterli puanı alamayıp memur olamayn adamın özel kalem müdürü yapılıp oradan memurluğu garantilemesine engel olur.Meslek ilkeleri ile etik duruşu ile yolsuzluk ve usulsüzlük girişimlerini püskürtür.

  Denetim elemanı yolsuzluk usulsüzlük yapan adamı savcılığa gönderir.

 26. Muzaffer dedi ki:

  Rize’nin ve Rize’linin sıkıntı ve ihtiyaçlarını bilen, en iyi şekilde çözüme kavuşturma noktasında her kapıyı çalabilecek yeteneğe ve becerisine sahipsin. Rize seninle daha yaşanabilir olacak inşallah.
  Söylenecek tek bir şey var “Allah Yar ve Yardımcın Olsun” Yılmaz. Allah yolunu ve bahtını açık eylesin.

 27. FEVZİ dedi ki:

  aaman ha akparti tarihinde ilk kez Rize ‘yi kaybeder.sokakta sevilen liyakatlı aday istiyoruz.omzundan bakanları değil.

 28. Rizeli dedi ki:

  Biz yeni insan dedikçe dönüp dolaşıp eskileri parlatıp parlatıp önümüze getiriyorsunuz.

  Yeni insan taze kan lazım rizeye. Eski, emekli , yıllarca siyasetin içinde olanlardan bize fayda yok.

  Anlayın artık

 29. Emin dedi ki:

  Rizeye bir beş sene daha hizmet gelmez.

 30. Recep Bakır dedi ki:

  Rize’de dağınıklığı toparlayacak,koordinasyonu yeniden sağlayacak,siyasete sıcaklık getirerek ilgiyi yeniden artıracak,hizmet noktasında da beklentileri karşılayacak tek kişi.Yılmaz başkana başarılar diliyorum.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle