Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’den Kutsal Topraklarda Manevi şifa. Ücretsiz Başvurular Başladı.

05 Kasım 2018

Rize’den Kutsal Topraklarda Manevi şifa. Ücretsiz Başvurular Başladı.
KUTSAL TOPRAKLARDA MANEVİ ŞİFA -4  BAŞVURULAR BAŞLADI.

Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği Rize Valiliği’nin desteği, hayırsever iş adamları ve bağışçıların katkılarıyla kanser hastaları için “Kutsal Topraklarda Manevi Şifa” projesi dördüncü kez gerçekleştirilecek.

Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği Başkanı Nilüfer Emen, yaptığı açıklamada, manevi desteğin bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkide bulunarak, kanser tedavisinin gidişini olumlu yönde etkileyerek, yaşam kalitesini arttırdığını belirterek, bu amaçla kanserle hastaları psikososyal ve manevi destek için ilkini 2015 yılında gerçekleştirdikleri ”Kutsal Topraklarda Manevi Şifa” projesi dördüncü dönemi için başvuruları almaya başladıklarını ifade etti.


Emen, başvuru şartları hakkında da bilgi vererek, şunları kaydetti:

“Başvurular 5-19 Kasım 2018  tarihleri arasında ilan afişimizde belirtilen adresten (Fener mah.Atatürk Cad. No.39/1 Rize) teslim alınacaktır. Eksik belgesi olan başvuru formları değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru formunu Rize ilinde ikamet eden daha önce Umre,Hacca gitmemiş,18-60 yaş arası kanser tanısı ile tedavi gören /görmüş, aile gelir seviyesi düşük kişiler başvurabilir. Başvuru yapacak hastaların kendi öz bakımlarını yapabilecek, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecek durumda olması, herhangi fiziksel engelinin olmaması, seyahat engeli olmadığına dair sağlık raporu, aile gelir beyanı da belirtmeleri gerekiyor. Başvurular derneğimiz imkanları ve paydaş kurumların desteği ile oluşturulacak komisyon tarafından değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucunda oluşturulacak asil-yedek listesinde yer alan başvuru sahiplerine bilgi verilecektir.


Umre programına katılacak kanser tanısı ile tedavi gören/görmüş kişilerin, ulaşım-konaklama masrafları Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği tarafından karşılanacak olup bunların dışındaki harcamalar ve pasaport ücreti katılımcıya aittir. Katılımcının ilaçlarını getirmemesi durumunda oluşacak sorumluluk ve ücretler katılımcıya aittir. Kazanılan hak devredilemez, mala çevrilemez. 18 yaşından küçükler katılamaz. Evrak eksiği olanlar değerlendirmeye alınmayacaktır.


Detaylı bilgi için 0464 223 4423 numaralı telefondan lütfen bize ulaşın.

Paylaş
463 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’den Kutsal Topraklarda Manevi şifa. Ücretsiz Başvurular Başladı. için 1 yorum

  1. Yusuf dedi ki:

    Yaş sınırı neden koyuluyorki 60 yaşının üstünde kendi işlerini yapabilecek kişiler neden hak tanınmıyor
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle