Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de de Görev yapmıştı. Rize dostu Gürel Göreve başladı.

06 Kasım 2018

Rize’de de Görev yapmıştı. Rize dostu Gürel Göreve başladı.
ANKARA Etimesgut Kaymakamı iken son Valiler Kararnamesi ile Karabük Valisi olarak atanan Fuat Gürel, görevine başladı.

Valiler Kararnamesi ile Rize Valiliğine atanan Kemal Çeber’in yerine gelen Fuat Gürel için Valilik binası önünde tören düzenlendi. Tören mangasını selamlayan Gürel, Vali Yardımcıları İsmail Bayata, Abdulhalim Can ve Barboros Baran, Karabük Valiliği Hukuk Müşaviri Numan Tahir Şimşek, kaymakamlar, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, POMEM Müdürü Mahmut Karabulut, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Jandarma Komutanı J. K. Albay Ali Sefa Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, daire müdürleri ve Valilik personeli ile tokalaştı. Gürel, törenin ardından makamına geçerek görevine başladı.


Karabük’e ve Karabüklülere en iyi şekilde hizmet etmeyi temel ilke olarak benimseyeceklerini belirten Gürel, “Bunun için öncelikle ilimizi en kısa sürede tanımaya, onu bütün yönleriyle değerlendirmeye çalışacağız. Yönetim anlayışımız her zaman adil, şeffaf, hesap verebilir, verimli ve etkin, milli ve manevi değerlere saygılı, hoşgörülü, sivil katılımı önemseyen bir yönetim şekli olacaktır. Sorunlara karşı çözüm odaklı ve toplumun bütün kesimlerini kucaklayan, insan odaklı bir çalışma modelini uygulayacağız. Yönetim geleneğimizin önemli bir unsuru olan istişareye başvuracak, sorunları mutlaka taraflarıyla konuşarak, görüşerek, çözüme kavuşturma gayreti içerisinde olacağız. Özellikle devletimize ve milletimize emanet olan şehit aileleri ve gazilerimiz, devletimizin ilgisine ve şefkatine ihtiyacı olan engellilerimiz, yaşlılarımız, yetim ve öksüzlerimiz ve ayrıca ekonomik yoksulluk içinde olan insanlarımızla bir arada olmaya ve onlarla ilgilenmeye özen göstereceğiz. Bugüne kadar başlanmış, devam eden ve planlanan bütün projeleri titiz bir şekilde takip edip sonuçlandırırken, halkımıza daha iyi hizmet sunmayı amaçlayan yeni projeleri de inşallah en kısa sürede planlayıp hayata geçireceğiz” dedi.


Geçmişte Rize’de de Vali Yardımcılığı görevinde bulunan Fuat GÜREL’in Rize ve Rizelilere olan sevgisi ve dostluğu bu günde ilk günkü gibi devam ediyor.

Paylaş
667 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle