Hoşgeldiniz   brazzers porno

Üsküdar’da İkinci Rizeliler Birliği Derneği faaliyetlerine başlıyor  

06 Kasım 2018

Üsküdar’da İkinci Rizeliler Birliği Derneği faaliyetlerine başlıyor  
ÜSKÜDAR’DA İKİNCİ RİZELİLER DERNEĞİ…  

Üsküdar Rizeliler Birliği Derneği faaliyetlerine başlıyor  

Üsküdar Rizeliler Birliği Deneği yöneticileri, Halit Hızır başkanlığında bugün sabah kahvaltısında ilk istişare toplantısını gerçekleştirdiler.  

Yoğun Bir katılımla Gerçekleşen İstişare Toplantısında Konuşma Yapan Dernek Başkanı Ak Parti Üsküdar Eski İlçe Başkanı Halit Hızır Şunları Söyledi ; Üsküdar Rizeliler Birliği Derneği siyaset üstü bir anlayışla faaliyetlerini yürütecektir. Üyelerimizin ve hemşerilerimizin farklı siyasi görüşlerinin, farklı renklerinin olduğunu biliyoruz. Saygı duyuyoruz. Her zamanda duyacağız fakat Derneğimizdeki hakim görüş Rizeli olmaktır, Rengimiz Mavi-Yeşildir.


  

ˮHer insanın doğduğu iklime ve yaşadığı topraklara bir minnettarlığı vardır. Biz de doğduğumuz topraklara minnettarlığımızı ifade etmek için İstanbul Rizeliler Derneğini kurmuş olduk. Bizim bu kuruluştan elde edeceğimiz tek şey Rize kültürünü, örf ve adetlerini, hemşerilik ve kardeşlik hukukunu geliştirmek, dayanışma ruhunu zinde tutabilmek, Türkiye’mize ait fikir ve görüşlerin Rizeliler’in ne düşündüğü, fikir ve kanaat önderlerimizin ne ön gördüğü, nasıl bir Türkiye, nasıl bir Dünya, nasıl bir Rize istediğimizi gündeme getirmeyi tek bir ses olmayı hedefliyoruzˮ dedi.


  

Yoğun Bir Katılım ile Gerçekleşen İstişare Toplantısına 

Mahmut Ekşi,Çayeli Fed Dernekler Başkanı Yılmaz Hüsrev,Ak Parti den iki defa aday ve aday adayı olan TSE eski Koordinatoru ve Danışmanı Mehmet Hüsrev,Hudut Sahilleri Sağlığı Genel Müdürü Osman Kan,Murat Çadır,Üsküdar Türk Telekom Müdürü Cemil Çakır,Dumankaya İnşaat Kayyum Başkanı Polat Sağır, Üsküdar Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Harun Kopuz ve Birbirinden Değerli Konuklar Katılım Sağladı  

 


Dursun Ali Yılmaz  

Paylaş
390 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Üsküdar’da İkinci Rizeliler Birliği Derneği faaliyetlerine başlıyor   için 1 yorum

  1. mustafa dedi ki:

    yeme içme derneği ne burs verir nede Rize ye faydaları var anca reklam.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle