Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’nin Yeni Valisi görevine başladı.

07 Kasım 2018

Rize’nin Yeni Valisi görevine başladı.
Rize Valiliği’ne atanan Kemal Çeber, kente gelerek görevine başladı.

Karabük’ten Rize Valiliğine atanan Kemal Çeber için valilik önünde tören düzenlendi. Törene kaymakamlar, belediye başkanları, il müdürleri ve STK temsilcileri katıldı.Törenin ardından makamına geçen Çeber, “Rize gibi özel bir şehire hizmet etme şansı verdiği için başta sayın cumhurbaşkanımıza şükranlarımı arz ediyorum. Rize memleketimizin en önemli illerinden birisidir. İnşallah buna uygun olarak hizmet etmeye çalışacağım. Rize; yeşil ve mavinin buluştuğu en güzel yerdir, Karadeniz’in incisidir. Rize’yi genel özellikleri itibariyle tanıyorum, detaylarını da her birinizden istifade ederek öğreneceğiz ve hızlı bir şekilde hizmet etmeye başlayacağız” dedi.


‘HERKES BENİM MESAİ ARKADAŞIMDIR’

Çeber, çalışma prensibi hakkında ise “Sadece il müdürlerimiz, kurum amirlerimiz, kaymakam arkadaşlarımız değil 7’den 77’ye herkes benim mesai arkadaşımdır. Herkesle birlikte çalışacağız. Herkesin fikri, planı ve projesi benim için son derece önemlidir. Rize’nin potansiyelinin farkındayım. Sayın cumhurbaşkanımızın önümüze hedef olarak koyduğu ‘2023’ ve ‘2071’ hedeflerine en çok katkı sağlayacak illerden birinin Rize olacağına inanıyorum. Bu anlamda hizmet etmekte bizim açımızdan gurur vesile olacaktır” diye konuştu.


Paylaş
1.113 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’nin Yeni Valisi görevine başladı. için 3 Yorum

  1. Rocero dedi ki:

    Umarim yaşanan suistimalleri bir takım kişilerin örtmesine müsaade etmez.”kimden gelirse gelsin” böyle taleplere pirim vermez,yargıya intikalini sağlar ve bu güne kadarki yaşanan ezberi bozar.ilimizin buna ihtiyacı var.bu güne kadar bu konularda sıkıntı vardı…

  2. Ali SARI dedi ki:

    Bu vali farklı şeylerde söyledi Recep Koyuncu! Bana ümit verdi. İnşallah Rizeliyi Rizeliden öğrenir!!!

  3. Recep KOYUNCU dedi ki:

    Her yeni vali hemen hemen aynı cümleleri kurar maalesef ve bizlerde yani yaşadığı şehir için didinen kimseler umutlanır her seferinde.Ama sonradan ne olur bilinmez,değişiverir makam sahipleri.Her dönemin adamları yine nasiplenirler ve bu şehir kaybeder. Sayın valimizin Allah yardımcısı olsun.Umarım aklın ve mantığın çalışmasına,şehrin kültür ve tarihine katkı yapanlarla işbirliğine girer de birşeyler kazanır bu şehir.Yoksa bizlere yine hüzün,yine hüzün.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle