Hoşgeldiniz   brazzers porno

“Ekonomik saldırı yabancı ülke başkentinde değil, Türkiye’nin Başkentinde planlandı!

08 Kasım 2018

“Ekonomik saldırı yabancı ülke başkentinde değil, Türkiye’nin Başkentinde planlandı!
Bekaroğlu: “Ekonomik saldırı yabancı ülke başkentinde değil, Türkiye’nin Başkentinde planlandı!” 

Geçtiğimiz hafta Plan ve Bütçe Komisyonunda Türkiye’ye bir yabancı ülke başkentinde finansal saldırı planlandığını söyleyen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a tepki gösteren CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, ekonomik saldırının yabancı ülke başkentinde değil, Türkiye’nin başkentinde, Saray’da planlandığını söyledi. Bakan Albayrak’ın FETÖ okullarında öğrendiği taktiği uyguladığını ifade eden Bekaroğlu, “Bakan Albayrak, FETÖ okullarında öğrendiği algı yönetimini uyguluyor” dedi. 

Tarihin en büyük borç yükü 

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Türkiye’nin 460 milyar dolar dış borcu olduğunu ifade ederek, “Türkiye, tarihinin en ağır dış borcu yükümlülüğü altında. Bu paranın 246 milyar doları da kısa vadede, bir yıl içinde ödenmek durumunda. Türkiye’nin bu parayı bulma şansı yok.” dedi. 


Plan ve Bütçe Komisyonunda, bugün Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bütçesinin görüşüldüğünü anımsatan Bekaroğlu, bu bütçede sosyal yardımların büyük yer tuttuğunu kaydetti. 

3 Y’ye yeni Y’ler eklendi 
 
Mehmet Bekaroğlu, şöyle konuştu:  
 
“AK Parti iktidara geldiği zaman, 3Y ile; yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklarla mücadele edecekti. Yoksullukla mücadele için gelmişlerdi ama bırakın yoksulluğu kaldırmayı, siyaseti yoksulluğun üzerine kurdular. Yoksulluğu derinleştiriyorlar ve ülkeyi oradan yönetiyorlar. 3 Y’yi kaldırmak için iktidara gelen AKP, bunları kaldırmak yerine yeni Y’ler ekledi; Yalan, Yüzsüzlük, Yalakalık…”  
 
Türkiye’de yoksulluğa ayrılan paranın yıllar boyunca giderek arttığını ifade eden Bekaroğlu, “16 milyona yakın hane, aile sosyal yardım alıyor. Yani 31 milyon insan sosyal yardımlarla ayakta duruyor, bu 31 milyonun 15 milyonu da seçmen.” dedi.  


 
CHP’li Bekaroğlu, sosyal yardımlar için 2019 bütçesinde 32 milyar lira para ayrıldığını ifade ederek, gelir adaletsizliğini ortadan kaldırmadan yoksulluğun azaltılamayacağını söyledi. 

Türkçe ezan tartışması, gerçek gündemi örtmek için… 

Türkiye’de halkın ekonomik sorunlarla boğuştuğunu ifade eden Bekaroğlu, Türkçe ezan tartışmalarına ilişkin görüşünün sorulması üzerine; “Bu konuyu kim gündeme getirdiyse, amacı, ülkenin ciddi sorunlarının konuşulmasını engelleyip gündemi saptırmaktır.” diye konuştu. 

Paylaş
185 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

“Ekonomik saldırı yabancı ülke başkentinde değil, Türkiye’nin Başkentinde planlandı! için 2 Yorum

  1. ÜLGER TÜRKİYE dedi ki:

    sayın bekaroğlu ALLAH rizası ıçın bırdefada ekmeğinı yedıınız ülke menfaatı ıçın doğru konuşun TÜRKİYE nın bu parayı bulma şansı yok derken neyı kast edıyorsunuz sızmı dış gücler olarak bulursunuz bu parayı mıllete ümütsüzlük pompalamayı bırakın

  2. R.B. dedi ki:

    Ekonomik saldırı değil hükümetin develiasyon yaptığını ve buna dış saldırı süsü verdiğini halkın bir kismi biliyor zaten.secimde bu konu kismen oylanarak karsiligini bulacaktır.bundan kimsenin şüphesi olmasın…har vurup harman savurmanın,peşkeş çekmenin,kaynakları keyfi kullanmanın sonucunu yaşıyoruz.bu seferde bunu halkin çoğu nlugu anlamadıysa artık diyecek bı şey yok.birakin mustehakini yaşasın…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle