Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de Başarılı Öğrencilere Kaymakamdan Ödül

08 Kasım 2018

Rize’de Başarılı Öğrencilere Kaymakamdan Ödül
ÇAYELİ KAYMAKAMI MEHMET ÖZTÜRK BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

 Mesleki Teknik Eğitim Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda öğrenim gören öğrencilere kitap okumayı sevdirmek, okuma alışkanlığı kazandırmak, okuduğu kitabın anlama seviyesini görmesini sağlamak, güven duygusunu geliştirmek, sosyal ve kültürel alanda okulunu temsil etme bilincini kazandırmak amacıyla il genelinde düzenlenen kitap okuma yarışmasında Çayeli büyük bir başarı örneği gösterdi.

 Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Mehmet Mert BEKİR birincilik elde ederken, ikinci olan öğrenciyle doğru cevap sayıları eşit olmasından dolayı çekilen kura sonucu Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Buse ADALI üçüncülük elde etti.


İlçe kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK başarı gösteren öğrencileri makamında kabul etti. Başarılarından dolayı öğrencileri tebrik etti. Kendilerine hediyelerini takdim etti.

İlçe kaymakamı Mehmet ÖZÜTÜRK Çayeli ilçesine atandıktan sonra yaptığı okul ziyaretlerinde Çayeli Okuyor Projesi kapsamında okuma etkinliklerinin ciddiyetle yürütüldüğüne değindi.

 Bunun sonucu olarak ta başarıların yavaş yavaş gelmeye başladığını ifade ederken sürecin yürütülmesinde katkı sağlayan tüm yönetici öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Paylaş
252 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Başarılı Öğrencilere Kaymakamdan Ödül için 3 Yorum

  1. Muhtar dedi ki:

    Çayeli’nde eğitime can geldi yola devam

  2. Hakan ÇELİK dedi ki:

    Çayeli eğitim alanında son dönemde çok güzel işler yapıyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN’i tebrik ederim. Son iki yılda Çayelinde eğitim alanında yapılanlara görmemek için bir insanın sağduyudan yoksun olması gerekir. Gece gündüz demeden ekibi ile beraber çalışan müdür beyi tebrik ederim. Rize’de dereceye giren yavrularımızı tebrik ederim. Onlarıyetiştiren öğretmenlere teşekkürler

  3. Mehdi dedi ki:

    İlçe kaymakamının huzurunda iliksiz ceket müdür beye yakışmadı..
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle