Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de Belediyeden Ulaşımı rahatlatan dokunuşlar.

08 Kasım 2018

Rize’de Belediyeden Ulaşımı rahatlatan dokunuşlar.
ULAŞIM MÜDÜRLÜĞÜNDEN, ŞEHRİ RAHATLATAN DOKUNUŞLAR..

Rize Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, şehrin ulaşım gereksinimlerini halkın ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek şekilde günümüz teknolojilerinin imkanlarıyla en üst düzeyde karşılayabilmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, göreve geldiği ilk yıllarda Ulaşım hizmetleri müdürlüğünü hizmete açarak, Rize’nin mevcut ve gelecekteki ulaşım politikalarını belirleyerek, hizmet düzeyini yükseltmek ve erişebilirliliği artırmak için, Ulaşım Master Planı doğrultusunda, yol ağının toplu taşıma ve öncelikli kullanımına yönelik projeler i hazırlatarak, uygulanmasını sağlamıştı.


Müdürlük, şehrin ulaşım sistemlerinin hizmet düzeyini yükseltmeye yönelik projeler hazırlayarak uygun sistemleri gerçekleştirdi.

Ulaşım Müdürlüğünün Hayata geçirilen hizmetleri ise şöyle;  Trafik Zabıta Amirliğinin kurulması , 46 Mahallenin İndi Bindi “Kabin Durakları” montajı Montaj  çalışmaları devam ediyor, uyarı  ve hız kesici amaçlı çift kompenantlı yol çizgisi ile 104  adet yaya geçidi, refüjler ve mahalle yol çizgilerini boyama, Toplam 5623 sefer araç;  vatandaşlarımızın cenaze yakınlarının şehir içi ve şehir dışındaki taşınmaları, sosyal faaliyet, resmi kutlama için hizmet verdi, 140 Trafik düzenleme ve yol kapama, 302 Adet Trafik Levha ve yön levhası Yerleştirme, 62 Adet 526 metre Kasis, 2100 adet park önleyici ve şerit belirleyici Delinatör, 104 adet yaya geçiti boyama, 5000 metre yol aksı boyama, 35 viraj aynası yerleştirme, Refüj boyamaları ve 550 Çelik dikme levha, 72 demir duba montaj işlemleri gerçekleştirildi.


Paylaş
654 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Belediyeden Ulaşımı rahatlatan dokunuşlar. için 9 Yorum

 1. kenan dedi ki:

  hiçbir işe yaramayan mavi bir araba.kaldırımlar araç dolu. yaya geçitleri işgal altında. bir avuç şehirde kafanızı sokağa çıkarın sağa sola bakın kural dışı park almış yürümüş.o araçla sadece 1 gün mesaide düzelecek rize böyle böyle eridi gitii.

 2. Rizeli dedi ki:

  Müftü mahallesini Avm bağlantı yolu için yol yaptık dememişssiniz , o hizmeti yazmayı unutmuşssunuz.

  Gerçi bayağı bir insan istimlak sebebi ile mağdur olacak ama olsun , avm çevre güzelliği için feda olsun.

  Allah büyük !

 3. fotor ali dedi ki:

  rize rize olalı böyle hizmet ve çağ atlatan girişimler görmedi.

 4. hizmette sarhoş oldunuz dedi ki:

  başkan yolun karşısına servis ototbusu koyacak büyük hizmet hayaldı gerçek olacak .

 5. kapse dedi ki:

  Baskan sahildeki duraklarin açilişinida yapmis hic bi durak gecmedi gecmeyecek de o yapilan iş cok yanlis 70 yaşina fadime hala bi geci versin biz bile karsidan karsiya gecerken tedirgin oluyor insan orda bi vatandaşin ezilmesi cok vahim olur onun bedelini belediye baskani ödeyemez yapilan yanlistan geri donulmeli saygilarimla….

 6. İlyas fb dedi ki:

  Eminali bey , yerden göğe kadar katılıyorum sana. Sanki çok büyük iş etmişler haber ediyorlar. Mega projeleri yapın da , bunları haber yapsınlar .

 7. mustafa dedi ki:

  bla bla bla belediye acayip çalışıyor…

 8. Emin ali dedi ki:

  Rutin hizmetleri haber yapmak belediyenin vizyonsuzluğunu gösteriyor. Tabelaları muhtarlar mı asacak tı

 9. Mustafa dedi ki:

  Madde bir o duraklardaki oturak lar ve kapalı mekanlar çok küçük oldu.madde iki o yolda o trafik akışı olduğu sürece kımse otobüslere durağa gidip binmez şehir merkezinde bekler ki trafik daha da sıkışır.iki tane alt geçit veya üst tüp geçit şart.yoksa çok kaza olur çok Can yanar dolayısıyla sizin de canınız yanar.iki tane hız kesici ile kazayı önleyemezsiniz …
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle