Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de Ak Partiden 10 isim Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

09 Kasım 2018

Rize’de Ak Partiden 10 isim Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.
DEREPAZARI VE İYİDERE’DE  BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI YILDIZ VE METE

31 Mart seçimleri için Aday adaylığı için başvuruda bulunan isimlerden  Derepazarı’nda Belediye Başkan Yardımcısı olan Ahmet Ayhan Yıldız’, İyidere ilçesinde ise Rizespor Kulubü yöneticisi Saffet Mete’nin  AK Parti’den Belediye Başkanlığı için başvuruda bulundukları öğrenildi.

Bu arada 17 yıllık belediyecilik tecrübesi bulunan ve 2014 seçimlerinde de aday adayı olan  Mecit Moral’ın AK Parti’den Ardeşen Belediye Başkanlığına için önümüzdeki günlerde Belediyedeki görevinden  istifa ederek aday adayı olması bekleniyor.

Rize Belediye Başkanlığı için mevcut Bşkan Prof.Dr. Reşat Kasap’ın aday adayı olduğu ancak Genel Merkez kararı gereğince başvuru yapmasına gerek olmadığı, başkada bir adayın henüz resmi bir müracaatta bulunmadığı öğrenilirken, eski İl Başkanlarından Yılmaz  KATMER’in aday adayı olmasına kesin gözüyle bakılıyor.Ak Parti’de şu ana kadar  Belediye Başkanlığı için başvuruda bulunan isimler şöyle.


Pazar ilçesi : Sabri Aydoğdu ve Recep Ali Çatan,

Güneysu ilçesi : Hasan Hanedar,

İyidere ilçesi : Saffet Mete,

Derepazarı ilçesi : Ahmet Ayhan Yıldız,

Fındıklı ilçesi : Mustafa Kasım Zorlu,

Kalkandere ilçesi  : Mehmet Özdemir,

Tunca Beldesi : İbrahim Pertek ve Şuayip Büyüksofoğlu,

Büyükköy Beldesi :  Mustafa Çepni.

Paylaş
1.715 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle