Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de “İkinci El Cinayet”

27 Kasım 2018

Rize’de “İkinci El Cinayet”
İSMAİL KAHRAMAN KÜLTÜR MERKEZİ’NDE 

İsmail Kahraman Kültür Merkezi Tiyatro Sahnesi’nde Aralık ayının oyunu Trabzon Devlet Tiyatrosu’nun “İKİNCİ EL CİNAYET” adlı oyunu olacak. 

Dilan DEMİREL’in yazdığı oyunun yönetmeni ise Ebru KARA.  

Yoğun İstanbul trafiğinde yogaya gitmek isteyen bir kadın, köprüden atlamak isteyen yaşlı bir adama “atlayacaksan atla artık” diye bağırır ve adam atlar. Kadın vicdan azabıyla kendini ve hızlı tüketimin çılgınlığına kapılmış insanları sorgulamaktadır. İçindeki bu muhasebeyi temize çekmek için, intihar eden adamın kızını evine çağırır. İkisi arasında bir çok tartışma olur. Kadın kendini adamın kızına affettirmek isterken, kızın söyleyecekleri oyunun tüm seyrini değiştirecektir. Popüler kültürün küçük insanı sorgulattığı, bir farkındalık bir içe dönüş hikayesi…


 

İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde 04 – 05 Aralık 2018 Salı ve Çarşamba akşamları saat:20:00’de sahnelenecek olan oyunun biletleri İsmail Kahraman Kültür Merkezi Bilet Satış Gişesinden temin edilebilir.  

 


Paylaş
3.209 Kez Görüntülendi
Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de “İkinci El Cinayet” için 3 Yorum

  1. sözde idare dedi ki:

    canım kültür merkezi sanki ticeretmerkezi

  2. Havva dedi ki:

    Her türlu pozitif yapiciz aydinlatici calismalari destekliyorum

  3. dede dedi ki:

    Ülkemde onun bunun lütüf merhametiyle değil hukukun kuralları içinde kalarak yaşamak istiyorum.Bunlar zeka oyunları.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle