Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rahmi Metin etik kurallara uyarak başladı

29 Kasım 2018

Rahmi Metin etik kurallara uyarak başladı
Rahmi Metin etik kurallara uyarak başladı

AK Partinin Rize Belediye başkan adayı olarak gösterilen eğitimci Rahmi Metin başkan seçilmeden ortak olduğu inşaat şirketinden ayrıldı.

Her seçim sürecinde Yerel yöneticilerin mal varlıkları tartışma konusu oluyor. Bazı siyasi parti temsilcileri Milletvekili ve Belediye başkan adaylarının seçilmeden önce mal varlıklarını açıklama çağrısı yaptığı öteden beri bilinen bir gerçek.


Yapılan bu çağrılar sonrası bazı adaylar kamuoyunda var olan spekülasyonları engellemek için bazı adayların malvarlıklarını açıkladığı bazılarının ise ortak olduğu şirketteki hisselerini devrettiğine dair açıklamalar kamuoyunda yer yer tartışma konusu oluyor.

AK Parti den Rize belediye başkan adayı olduğu tarihlerde mal  varlığını açıklayan isim Prof.Dr.Reşat Kasap olmuştu.


Önümüzdeki aylarda yapılacak olan yerel seçimler öncesi AK Parti Rize belediye başkanlığına aday gösterdiği eğitimci Rahmi Metin seçimlere 4 ay gibi uzun bir süre olmasına karşın bugünden ortağı olduğu “Rizem” adlı inşaat şirketindeki ortaklık hisselerini devrederek inşaat alanındaki ticaretini seçilmeden önce sonlandırdı.

Rahmi Metin’in bu örnek davranışı sonrası seçim sürecince mal varlığını açıklayıp açıklamayacağı ise merak konusu.


Gençağa Karafazlı

Paylaş
1.510 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rahmi Metin etik kurallara uyarak başladı için 2 Yorum

  1. Rocero dedi ki:

    Bunlar klişe işler.inandiriciligi yok.isimlere girmeyeceğim.rize için bişe değişmez.o başkan gitmiş bu başkan gelmiş aynı…seçimde muhalif biri seçilirse o zaman bişe olur.rize hizmet alır.aksi halde giden akp gelen akp.baskanlarin bir politikası yok.akp nin politikası var.akp Rize’de bişe yapmak istiyorsa,rizeyi değiştirmek hizmet getirmek istiyorsa kimin akp li başkan olduğunun önemi yok.çiçek,böcek yetiştirmek ayrı bir politikadır,gercek anlamda planlama yapıp hizmet,yatırım getirmek ayrı politikadır.rize için bakanlık,devlet imkanlarının devreye sokulması lazim.öyle bir emare yok.oncedende yoktu şimdide yok…akp Rize’de lafla peynir gemisi yürütüyor.sahsiyetine güvenilen kisileri aday yapıp,başkan yapıp 5 yıl boş boş geçiriliyor.sonra halk nasılsa faturayı o kişiye kesiyor bundan istide akp de faturayı ona kesip,günah keçisi ilan Edip yeni birisini önümüze koyuyor.vatandas uyanmadigi sürece bu kısır döngü ile oyalanmaya devam eder.aslinda vatandaşta bunun farkında.kimsenin uyanmaya isteği yok.”bozacinin şahidi siraci,siracinin şahidi bozacı…”durum tamda budur.boyle devam…

  2. Ahmet bey dedi ki:

    Tebrik etmek gerekir. Fakat diğer taraftan bu ayrılma işinin bundan sonraki süreçte o şirketin işlerini kolaylaştırmak için bir bahane olmaması gerekir.
    Rize hizmet bekler…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle