Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

ZOR DOSTUM ZOR…. KUYUNUN DİBİ GÖRÜNDÜ….

01 Aralık 2018

ZOR DOSTUM ZOR…. KUYUNUN DİBİ GÖRÜNDÜ….
Ç.Rizespor içeride,dışarıda puan dağıtmaya devam ediyor…Tam yedi hafta dan bu yana tek galibiyeti olan ekibimiz penaltı kaçırdığı maçta Ankaragücü engelini de geçemeyince işini daha da zora soktu…


                   
Okan hoca geldiğinden bu yana ilk defa kadroda büyük revizyon yaparak maça başlaması  ve özellikle çıkardığı ilk on bir yanlış bir seçim olup  bunu özellikle ilk yarıda  açıkça gördük…Bir takımın kanatları çok iyi olur da sen de maça iki santraforla çıkarsın veya risk  alınacak yerlerde yine  bu taktik ile oynayabilirsin…Geldiği günden bu yana hiç bir varlık gösteremeyen Gladkyy ile oyuna başlayıp Vedat gibi savaşan bir oyuncuyu forvet arkası oynatmak  aklı selim  bir  taktik  değildi..Bana göre bu maçta kanatları iyi kullanmak için  defansın sağında  orhan önünde  Fink  onun önün de de Samudio ile  başlar, orta saha   Saadane,Abdullah ve Boldrin ileri ikiliyi yine Umar Vedat ikilisini koyardım…Maç boyunca tüm yandan kesilen toplar hep önde direğe ve kaleciye  geldi…Maç boyunca bir defa Boldrin araya  harika bir top attı..o da gol oldu….Boldrin penaltıyı kendine çok güvenmesinden dolayı biraz laubalice kullandı ve atamadı.. Maç boyunca sürekli atak oynayan ev sahibi takım  yine 3. bölgede etkisiz kaldı…


               
Konuk Ankaragücü takımı eksiklerine rağmen bir puan için geldiği  belli olup özellikle maç boyunca kaleci Atay’ın oyunu yavaşlatması ve maç sonunda  ilave edilen dört dakikalık uzatma çok eksik olup en az 7-8 dakika olmalıydı.. Yine Okan hoca sanki galip takımmış gibi son üç dakika da iki oyuncu değiştirmesini de anlamış değilim..Biz de doksan dakika boyunca oyuna katkı eden oyuncu yok iken son dakikalarda oyuna giren bu oyuncuların ne katkısı olabilir ki… ?
                 
Sonuç olarak  bu maç da kaybedilen iki puan ile  daha maçlar olmasına rağmen  bu kadro  ve devre arası  her ne kadar iyi transferler de yapılırsa yapılsın  işi oldukça zor olup ‘^kuyunun dibi iyice göründü” misali   tekrar söylüyorum ilk yarı da kalan son üç maç dan  en az beş puan alınmadığı sürece kesinlikle düşer .on beş ve daha üstünde puan alırsa da küme düşmemeye oynar…..


Yine özel bir konuya değinerek maçın devre arasında ısınan oyuncularımızdan  Orhan kardeşimize  maraton tribünin kenarından kendisine ağıza alınmayacak şekilde küfreden o kraktersiz taraftar  senide Allaha havale ediyorum…Burada kendisini duyduğu ve gördüğü halde hiç bir tepki göstermeyen 0rhan kardeşimizi de tebrik ederim…Diğer taraftarlarımızı da gösterdiği ilgiden dolayı tebrik ederiz..
                     
HASAN KARAAHMETOĞLU

Paylaş
196 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle