Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Vali Çeber, Rize Gençlik ve Spor Müdürlüğünde incelemelerde bulundu

03 Aralık 2018

Vali Çeber, Rize Gençlik ve Spor Müdürlüğünde incelemelerde bulundu
Rize Valisi Kemal Çeber, Gençlik ve Spor Müdürlüğünde incelemelerde bulundu ve Müdürlükçe yürütülmekte olan faaliyetler ve planlanan projeler hakkında brifing aldı.

Rize Valisi Kemal Çeber, kurum ziyaretleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek şubelerde incelemelerde bulundu ve ardından İl Müdürü Mustafa Çelik’ten kurumun sahip olduğu kaynaklar, yatırım çalışmaları, hali hazırda yürütülen çalışma ve projeler hakkında brifing aldı.
İncelemelerinin ardından Rize Valisi Kemal Çeber, yaptığı açıklamada; yıllarca ‘Çay’ın başkenti’ kimliğiyle tanınan Rize, son yıllarda spor altyapısında gerçekleştirilen yatırımlar sayesinde  “Spor Kenti” olma yolunda büyük adımlar attığını belirterek,  faaliyete geçirilen spor tesisleri sayesinde, özellikle son yıllarda birçok ulusal ve uluslararası spor organizasyona ev sahipliği yapıldığına vurgu yaptı.
Rize’de Gençlik ve Spor Bakanlığınca, spora ve sporcuya verilen destekler sayesinde tüm ilçelerinde birçok branşta spor yapabilme imkanının sağlandığını ifade eden Vali Çeber,  sporcuların bütün ihtiyaçları düşünülerek yapılan modern tesisler sayesinde de lisanslı sporcu sayısında artış olduğunu belirtti ve gençlerimizin geleceğe daha iyi hazırlanabilmesi için onların muhakkak spora yönlendirilmesi gerektiğini sözlerine ekledi. 
Paylaş
160 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle