Hoşgeldiniz   brazzers porno

Daha Neler ! Rize Valisi adına dolandırıcılık

05 Aralık 2018

Daha Neler  !  Rize Valisi adına dolandırıcılık
RİZE Valisi Kemal Çeber, kendi ve birim müdürleri adına arayarak hayırseverlerden  para istenildiğini hatırlattı, dolandırıcılara itibar edilmesin uyarısında bulundu.

Rize Valisi Kemal Çeber, son günlerde, art niyetli kişi veya kişiler tarafından bizzat şahsı ve valiliğe bağlı birim müdürlerinin adı kullanılarak hayırseverlerden telefon veya diğer iletişim yollarıyla aranarak yardım talebinde bulunulduğu yönünde ihbarlar aldıklarını belirtti. Vali Çeber, “Valiliğimizin vatandaşlarımız, iş adamlarımız ve esnafımızdan telefon veya diğer iletişim yollarıyla, herhangi bir amaçla yardım toplama gibi bir talebi bulunmamakta olup, Valiliğimizin adını kullanarak telefon ve benzeri yöntemle yardım toplamaya çalışan dolandırıcılara hiçbir şekilde itibar edilmemesi gerekmektedir.
Hayırsever vatandaşlarımızın böyle bir durumla karşılaşması durumunda; Emniyet Müdürlüğümüzün (155) veya Jandarma Komutanlığı’mızın (156) numaralı telefonlarını arayarak ihbarda bulunulması önemle rica olunur” dedi.

Paylaş
213 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle