Hoşgeldiniz   brazzers porno

RTEÜ’den Yasaklı Liste Hakkında Açıklama

05 Aralık 2018

RTEÜ’den Yasaklı Liste Hakkında Açıklama
RTEÜ’den Yasaklı Liste Hakkında Açıklama

Dün Rize  yerel  haber sitelerinde  yayınlanan  listesindeki  isimlerin RTEÜ’ne girişlerinin yasaklandığı şeklindeki haberlere RTEÜ’den açıklama geldi.

İşte RTEÜ Rektörlüğünden yasaklı liste ile ilgili yapılan  yazılı açıklama

Son günlerde bazı yerel site ve gazeteler ile sosyal medya hesaplarında “Kampüse girmesi yasaklı olan kişiler listesi” konulu gerçeği yansıtmayan haberler yer almıştır. Bu haberler üzerine kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi için Üniversitemiz tarafından aşağıdaki açıklamanın yapılması zarureti ortaya çıkmıştır.
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, kamu tüzel kişiliğine sahip bir yükseköğretim kurumudur. Üniversitemiz kampüsüne girmesi yasaklı olan kişiler listesi diye bir uygulama söz konusu değildir. Vatandaşlar ülkemizin her tarafındaki devlet Üniversitelerine hangi kurallar çerçevesinde girebiliyorsa, Üniversitemizin kampüslerine de isteyen herkes aynı kurallar çerçevesinde girebilmektedir. Zira Üniversitelerin eğitim öğretim ve araştırma – geliştirmenin yanındaki en önemli görevlerinden biri de topluma hizmet uygulamalarıdır. Biz bütün insanların Üniversitenin imkânlarından yararlanmasından ve ihtiyaç duyduğu konularda Üniversiteden destek almasından memnuniyet duymaktayız. Bu tür haberler gerçeği yansıtmadığı gibi iyi niyetten de uzak olup ilimizin ve ülkemizin önemli bir bilim yuvası olan Üniversitemiz hakkında kamuoyunda yanlış kanaatlerin oluşmasına zemin hazırlamaktadır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Basın, Yayın Enformasyon ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
 
 

Paylaş
1.807 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

RTEÜ’den Yasaklı Liste Hakkında Açıklama için 31 Yorum

 1. SEN SEN dedi ki:

  O UNIVERSITEDE DAHA NE LISTELER VAR SAĞIR SULTANLARIN BILDIĞI LISTELER O LISTEDEKI ISIMLERİ IYI INCELEYIN ÇIKAR ILIŞKILERI HER TURLU ÇIRKEFLIKLER VAR MESELA BIR SAHIS EV YAPARKEN O LISTEDEKI ISIMLERDEN BIRISI KAMYONUYLA O EVIN TOPRAGINI TAŞITTIRDI UNIVESITENIN 4 ÇEKER ARAÇLARIYLA RAFTINK LER YAPARKEN LAYLAY LOM YAPARKEN IYIYDINIZ UNIVERSITERNIN ARAÇLARIYLA RESIMLERINI YURT DIŞINA GOTURENLER KIMLER BUNLARI REKTORE SORUN LISTE KESINLIKLE VAR ZAMANI GELINCE LISTEDE YAYINLANACAK HEMDE ULUSAL KANALDA BAKALIM SENI O ARKANA ALDIGIN MALUM SENDIKA KURTARA BILECEKMI

 2. SEN SEN dedi ki:

  EVET O LISTE VAR VE DOĞRUDUR KESINLIKLE DOĞRUDUR O LISTEDE ISMI OLAN SENDIKACI NASIL OLUYORDA O UNIVERSITEYE GIRMEYE KORKUYOR MALUM SENDIKANIN UYESIDIR İŞTE BUNLARIN SENDIKACILIK ANLAYIŞI BUNLARMI SENDIKACILIK YAPACAKLAR MEMUR SAVUNACAKLAR ENSAR BEY HEM MÜDÜR HEMDE SENDIKACIDIR

 3. telekoma cevap dedi ki:

  teyzesinin oğlu değil.

 4. telekom dedi ki:

  listede ismi olan ve sayın recep tayyip erdoğan ın teyzesinin oğlu olan ensar mutlu bey in ismi var acaba sayın rektör beye ensar bey ne yaptı ki listede ismi yer alıyor.ayrıca bu listeye neden x bir tepki göstermedi onu da anlamış değilim.

 5. Rizeli dedi ki:

  Mehmet, Rize için ne yaptı RTEÜ bir örnek verir misin?

 6. Mehmet MERT dedi ki:

  Rizeli iyi düşünsün ve bu bölge insanı bir kaç önyargılı insana bakmasın. iddia ediyorum rizedeki irili, ufaklı kurumlar arasında en iyisi, en huzurlusu en rizeye faydalı işler yapa en dinamiği RTEÜ’dür. RTEÜ yönetimi başarılıdır,

 7. HaaHaaa dedi ki:

  Allah var tabi, inananlar için, üzerine alınma…

 8. Lazdoravya dedi ki:

  Aklıma birden Şaban hoca geldi selam olsun Şaban hocama

 9. Faruk Mutlu dedi ki:

  Bu üniversite kimin? Rizenin stk’ları yokmu? Esnaf odaları yokmu? Diğer kurumlar yokmu? Niçin müdahil olmuyorlar niçin açıklama yapmıyorlar?

 10. Tayyipçi dedi ki:

  Recep bey, size müslümanlık öğretmek benim ne haddime ne bilgimedir. Ben az bilirim. Bildiğim kadarıyla yaşarım.
  Sizinle tanışmaktan memnuniyet duyarım. Zamanım olursa kesin size uğrayacağım. Selametle kalın…

 11. Köylü dedi ki:

  YALAN BİR İFTİRA HABERİ VARSA NEDEN DAVA AÇILMIYOR?

 12. Recep KOYUNCU dedi ki:

  Tayyipçi kardeşim,çok haklısınız aslında,müslümana yakışmıyor tabii ki.Yerim belli beneim Medine işhanında bir kütüphanem var.Buyrun gelin medeni cesaretinizi kullanarak,size bir çay ısmarlıyayım da konuşalım.Ne dersiniz?Hem müslümanlığı da biraz öğrenmeme sebeb olursunuz.Bekliyeceğim sizi.

 13. Tayyipçi dedi ki:

  Recep bey, bu tavrınız bir müslümana yakışmıyor. Müslüman, bir yanlış/haksızlık gördüğünde, eliyle müdahale eder; eliyle gücü yetmezse diliyle karşı çıkar, buna da gücü yetmezsel buğz eder ve Allah’a havale eder. Bu sonuncu da fasıkların işidir. Sizin Allah’a havale etmenizi yadırgadım…..

 14. Ali Demir dedi ki:

  aday listelerinden kafanızı kaldırın da, şu işe bakın, Rizemizde neler oluyormuş

 15. Hamit YENİ dedi ki:

  VALLA YETKİLİ KURULLARIMIZ BU VEHAMETİ GÖRMÜYOR MU? ÜNİVERSİTEMİZ ONUN BUNUN ELİNDE OYUNCAK OLMUŞ

 16. haktan yana' ya cevap dedi ki:

  siz nerede yaşıyorsunuz uzayda mı bizim adımıza nasıl konuşursunuz biz hiç memnun değiliz.

 17. Rizeli dedi ki:

  Haktan yana isimli şahıs galiba Rektörün kendisidir…

 18. Bafra lı dedi ki:

  Sen rektör ün kuzenimisin

 19. Hasan Yazıcı dedi ki:

  Rektör ne zaman gündeme gelse, birkaç tane sevunucusu hemen harekete geçer ve rektörü savunmaya başlarlar! Fakat öyle savunuyolar ki, yapmacık oldukları her hallerinden belli oluyor! Yapmayın böyle…

 20. Haktan Yana dedi ki:

  Rektörümüzden akademisyenler memnun, öğrenciler memnun, aileleri memnun. Çevresi tarafından sevilen sayılan da bir insan. Eeee daha ne olsun. Varsın üç beş kişi de sevmeyiversin. Zaman gelir hatasını anlayıp o üç beş kişi de sever elbet.

 21. Rizeli dedi ki:

  Bir imamın çıkıp akademisyenlerin yapamadığı çalışmaları yapması ve bunları yaparken birilerine yaranmaya çalışmaması ve birisininde bu çalışmalar üzerinden kendi reklamını yapıp “bak biz üniversite olaraK öyle çalışmalar böyle araştırmalar yapıyoruz” diyememesinden dolayı birileri tavır almakta ve çomak sokmaktaydı. Ne olmadu başınız göğemi erdi. Adam rizede çok güzel işler yaptı işi mi beğenmediniz yoksa imam olması mı zorrunuza gitti!

 22. Süleyman Yıldız dedi ki:

  Basın yayın enformasyon müdürlüğü varmış üniversitemizin fakat halkla ilişkiler niçin böyle güdük gidiyor? Halk üniversitesini sahiplenemiyor, niçin???

 23. Emre dedi ki:

  Girişte güvenlik odasına asılan listeyi oraya kim astırdı ? Yalancısınız. Gerçekleri saklıyorsunuz. Kime hizmet ediyorsunuz siz. Allahtan korkun diyeceğim de mahşerde nasıl hesap vereceksiniz.

 24. Recep KOYUNCU dedi ki:

  Aslında yazacak o kadar çok şeyim var ama sadece şu kadarını söylemekle yetineceğim: Allah var değil mi ve o hesap soracaktır değil mi? Görüşeceğiz mahşerde.

 25. İbram dedi ki:

  Şimdi kocaman adam yalan söylemez dimi?
  Doğruyu söylemeyen birileri var anlaşılan
  Doğru konuşmayan birileri var demektir.
  Neden ?

 26. Hakan Arıkan dedi ki:

  Atma Trabzonlu Atma Din kardeşiyiz.

  Buna kargalar bile gülüyor, herkes biliyor kimlere yasak koyduklarınızı.

 27. Doğrucu Davut dedi ki:

  Liste önemli, gerekçeler belirtilmelidir. Basın mensuplarını yalanlamak, sizi haklı çıkarmaz, böyle bir liste olmadığını da yok saymaz. Kimi kandırıyorsunuz?
  Kişilerle uğraşacağınıza, üniversitenin başarıya ulaşmasıyla ilgilenin, dünyanın sayılı üniversiteleri arasında ilk 500’e, ilk 300’e nasıl gireriz diye düşünün bir kere. Bilim insanı olun artık. Koskoca Başkomutanın adını taşıyan bu kurumun daha iyi yönetilmesi gerekmektedir.

 28. Rizeli dedi ki:

  Yalandan kim ölmüş, madem liste yok, iki ay sonra niçin açıklama yapıyorsun.

 29. Mustafa DEMİRCİ dedi ki:

  BİR ANDA ÜNİVERSİTE OLDUĞUNU UNUTTUM VE BURASI NEDİR MAHKEME SALONU MU YOKSA CEZAEVİMİ DİYE DÜŞÜNDÜM! VALLA BÖYLE BİR HABERİN ÇIKMASI BİLE RAHATSIZ EDİCİ VE ATEŞ OLMAYAN YERDEN DE DUMAN ÇIKMAZ DİYORUM.

 30. Ahmet Yazıcı dedi ki:

  Böyle bir liste var veya yok çok önemli değil bence. Önemli olan şey, üniversitemizin halktan kopuk olmasıdır. Eskiden askeriyeler öyleydi ki, burası bir üniversite. Zamanlarımız boşa akıyor şahsen o zamanlara acıyorum. Diğer konular teferruattır… Yetkili merciler bu konuya birazcık eğilirse bu vahim durumu göreceklerdir.

 31. Rocero dedi ki:

  Bu listeden sağır sultanın haberi var.herkes biliyor…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle