Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

MHP’nin Rize’de Bir Adayı daha Belli oldu.

06 Aralık 2018

MHP’nin Rize’de Bir Adayı daha Belli oldu.
31 Mart 2019 yerel seçiminde Rize İkizdere’de atağa kalkacaklarını söyleyen MHP İkizdere İlçe Başkanı Abdulrrezzak Uzun Ankara’da Genel Merkezde Belediye Başkan adayımızın müracaatını yaptık dedi.
 

MHP Genel Başkanlığında İkizdere Belediye Başkanlığı için adayımızla beraber müracaat ettik diyen MHP İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun ‘’31 Mart yerel seçiminde MHP olarak çok iddialıyız. İkizdere ilçemizin bizim kadrolara ihtiyacı var. Belediye Başkanlığı için adayımız Hakan Karagöz ve İl Başkanımız İhsan Alkan beraberliğinde adaylık başvurumuzu yaptık. Müracaatımız ilçemize partimize ve Başkan adayımız Hakan Karagöz Beye hayırlı olsun. Allah çıktığımız bu yolda İkizdere özelinde ve ülkemiz genelinde muvaffakiyetler nasip etsin.31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimde çok şeylerin değişeceğine inanıyoruz.
Yerel yönetimlerde tecrübeli, çalışkan ve dürüst adaylarımız var. Kadromuz çok iddialı ve inşallah başaracağız. İkizdere’de güzel hizmetler yapmak istiyoruz ’dedi.  


İSMET KÖSOĞLU 

Paylaş
512 Kez Görüntülendi
Etiketler: , , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle