Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Ovit ve Kırık Tünelleri ile Erzurum Limana Kavuşuyor.

06 Aralık 2018

Ovit ve Kırık Tünelleri ile Erzurum Limana Kavuşuyor.
Erzurum’un en kıdemli yerel siyasetçilerinden 25 yıllık İl Genel Meclis Üyesi ve Kent Konseyi 2.BaşkanıTahsin Bayramoğlu Kırık Tünelinin niye tamamlanamadığının hesabını sordu.


 

Ovit Tüneli 7200 metre uzunluğundaki Kırık Tünelinin tamamlanmasıyla anlam kazanacağını söyleyen Erzurumlu siyasetçi İl Genel Meclis Üyesi Tahsin Bayramoğlu ’Dünyanın 3.uzun tüneli Ovit 14300 metre uzunluğuyla tamamlanarak hizmete açıldı. Ben 40 yıldır Erzurum-Rize karayolunun 12 ay açık olması için çaba göstermişim. Çok şükür Ovit Cumhurbaşkanımızın özel ilgi ve çabasıyla tamamlanarak hizmete açıldı. Erzurum ticaretinin ekonomisinin gelişmesi için denizde Limana ihtiyacı vardır. Ovit ve Kırık Tünelleri tam kapasiteyle hizmete girdiğinde 265 km’lik mesafe 200 km.ye inecek ve zamandan kazanacağız. Bu yolun duble olarak tamamen tamamlanmasıyla  Erzurum  Karadeniz’de Limana kavuşacaktır.


 

Kırık Tünelinde %30 kaldı 

7200 metre uzunluğundaki Kırık Tünelinde  %70 oranında delinme gerçekleşti. Bu tünel hizmete girdiğinde karayolu mesafesi kısalarak hem zamandan hem yakıttan kazanım olacaktır. Kırık Tüneli sayesinde kış mevsimin de de ulaşım rahatlayacaktır. 

Kırık Tünelinin tamamlanmasıyla Erzurum ticaret yönünden Rize’ye yani Karadeniz’de bir Limana kavuşacaktır ’dedi. 


İSMET KÖSOĞLU 

Paylaş
2.055 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Ovit ve Kırık Tünelleri ile Erzurum Limana Kavuşuyor. için 3 Yorum

 1. Alper dedi ki:

  Önce Erzurum İspir arasının kısaltılması lazım,
  Dallıkavak ve Serçeme tarafı yapılmalı.

 2. OSMAN dedi ki:

  Sadece kırık tünelinden bahsediyor sunuz dallı kavak tüneli ne olacak acaba havadan mı uçacaksınız kırık tüneline sadece ispir başka bir şey yok sanki savunacak sanız heryeri savunun burada erzurum orada erzurum yoksa burası sibiryamı

 3. Tarafsız dedi ki:

  Dün İspir belediye başkanı ile konuştuk ayak üstü. İhaleyi alan firmanın parası bitmiş. Hukumetin Kemer sıkma politikası yüzünden işler yavaşlatılmış. Bir de zemininde su çıktığı için yavaş ilerliyor dedi Osman Çakır. Durum bundan ibarettir.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle