Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Taşçı Ailesinin Acı Günü

06 Aralık 2018

Rizeli Taşçı Ailesinin Acı Günü
Rize’nin Pazar İlçesi  Vergi Dairesi memurlarından Lokman Taşçı’nın da babası ve yazar ve eğitimci  Milli Eğitim Bakanlığı Müşaviri Dursun Ali Taşçı’nın amcası,  ÇAYKUR Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Pınarbaş ile ÇAYKUR Ankara Pazarlama Bölge Müdürü İsmail Pınarbaş’ın dayısı olan Tütüncüler (Talvat) Köyünden İsmail Taşçı, 88 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Merhum Taşçı’nın cenazesi 07 Aralık 2018 Cuma günü Cuma namazının  ardından Pazar Sahil Camisinde kılınacak cenaze namazından sonra Tütüncüler Köyündeki aile mezarlığında toprağa veridi..
Memur-Sen Pazar İlçe Temsilcisi, İmam Hatip Cemal Taşçı ve Pazar Vergi Dairesi personeli Lokman Taşçı’nın babası,  MEB Müşaviri, eğitimci,  yazar D. Ali Taşçı’nın amcasıÇaykur Genel Müdür  Vekili Süleyman Pınarbaş ve Çaykur Ankara Pazarlama Bölge  Müdürü İsmail Pınarbaş’ın dayıları, Çaykur emeklisi  merhum Hacı İsmail Taşçı ve merhum Pazarlı Armatör Hacı Burhan Dizman’ın cenaze namazlarına,  Pazar İlçe Kaymakamı Ayhan Terzi, Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa, Çaykur Genel Müdür Yardımcıları Yusuf Ziya AlimDr. Turgay Turna ve çok sayıda Çaykur Daire Başkanı, Çaykur Çay Fabrika Müdürleri ve yine Çaykur ‘da görev yapan çok sayıda işçi ve memurlarla birlikte, Bayburt eski Müftüsü Kemalettin Aksoy, Pazar Müftüsü Şükür Küçük, Güneysu Müftüsü Abdülkerim Çelik,  Hidayet Vakfı Başkanı Resul Bölükbaşı, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Kalyoncu, Ç.Rizespor Genel Sekreteri Erdal Hoşver, çeşitli siyası partilerin Belediye Başkan aday, adayları, din görevlileri, STK Temsilcileriyle, Pazar halkı ve esnafları katıldılar. 

 HABER VE FOTOĞRAFLAR: BAYRAM ALİ KAVALCI 

Paylaş
644 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle