Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Bir İlk. Gözetmensiz Sınav

27 Aralık 2018

Rize’de Bir İlk. Gözetmensiz Sınav
Rize’nin İkizdere İlçesi Fazliye Hüseyin Turanlı Çok Programlı Anadolu Lisesinde Milli Eğitim Bakanının tavsiye ettiği ‘Gözetmensiz Sınav ’uygulaması başarıyla yapıldı. 

Lisede yapılan sınav hakkında bir açıklama yapan Okul Müdürü Murat Boz ‘Millî Eğitim Bakanımız Sn. Ziya Selçuk okul müdürleriyle yaptığı bir toplantıda  “Bir okul gözetmensiz sınav yapsın ve ben varım desin” açıklamasından sonra okulumuz İkizdere Fazliye Hüseyın Turanlı çok programlı Anadolu Lisesi olarak 9.sınıflarda bu uygulamayı başlattık. Öğrencilerimizin güven duygusu kazanmasında bu uygulamanın büyük katkısı olacağı kanaatindeyiz.


Şimdilik 9.sınıflarda başlattığımız bu uygulamayı okulun tamamına yaymayı planlıyoruz. Bu sayede sorumluluk sahibi ve birbirine güven duyan nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz. Öğrencilerimiz bize güveniyor biz öğrencilerimize güveniyoruz. Başarılı olmak için karşılıklı güven şart’dedi. 


İSMET KÖSOĞLU 

Paylaş
557 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Bir İlk. Gözetmensiz Sınav için 3 Yorum

  1. komik dedi ki:

    reklam yapmak için ne yapacaklarını şaşırdılar. okulun YKS istatistiklerini açıklayın habe ryapmak istiyorsanız

  2. Harbi dedi ki:

    Bence güzel bir uygulama yapanları tebrik ediyorum.

  3. Yesunle sizi dedi ki:

    xyapma müdür. medyada yer almak için bir kere yaparsın. hadi sürekli yap da görelim. Haa yaparsın da sonuç ne olur merak ediyoruz
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle