Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de ‘KBRN’ eğitimi

02 Ocak 2019

Rize’de ‘KBRN’ eğitimi
Sağlık çalışanlarına ‘KBRN’ eğitimi

Rize’de Acil Servis çalışanlarına ve servis sorumlularına, Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer (KBRN) Farkındalık eğitimi düzenlendi.

Rize İl Sağlık Müdürlüğü çatısı altındaki hastanelerin acil servislerinde görevli sağlık çalışanlarına Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer (KBRN) farkındalık eğitimi verildi.
Trabzon KBRN Bölge Koordinatörlüğü tarafından düzenlen eğitimde acil servis çalışanlarına ve servis sorumlularına ilimizi etkileyebilecek olan KBRN tehlikelerine karşı, halkın sağlığının, çevrenin korunması, can ve mal kaybının en aza indirilmesi için gerekli tedbirlerin alınması ve kurumlarımıza başvurduklarında izlenecek yolları ile ilgili konular anlatıldı.Paylaş
262 Kez Görüntülendi
Etiketler: , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle