Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Bayan elinin değmesi büyük farklar yaratacak

06 Ocak 2019

Bayan elinin değmesi büyük farklar yaratacak
 ”Rize’de Vatandaşın 38 Yıllık Bir Talebi Var”     

1972 Rize, Çayeli, Buzlupınar Köyü doğumluyum. Küçük yaşta ailem ile Hollanda’ya yerleştim. Çocukluğum ve gençliğim Hollanda’da geçti. 1998 Yılında eğitimim bitince İstanbul’a kesin dönüş yaptım ve evlendim. 1 Kızım ve 2 oğlum var.  2011 Yılında ailece doğduğum Buzlupınar Köyü’ne taşındık. 8 Yıldır yaz-kış köyde yaşıyorum. Maalesef köyümüzün bir çok eksikleri var.  En büyük sıkıntımız yol ve su sorunları. Bir çok yere yazılı dilekçeler gönderdik, imzalar topladık ama başarılı olamadık. Sorunlarımızı çözmek adına Buzlupınar Köyü, Muhtar Adayı olmaya karar verdim.


Buzlupınar Köyü’nün ilk bayan muhtar adayı oldum. İnşallah silah ruhsatı almayan ilk muhtar yine ben olurum.  Köyümüzün gelişimi ve değişimi için bir bayan elinin değmesi büyük farklar yaratacaktır. Bayan eli değen her yerde güller açar. Bunu silah ruhsatını almayarak göstermek istiyorum.                                      


Diğer muhtar adaylarına başarılar diliyorum.

Hepimizin yolu açık olur inşallah.

Hatice Çarkçı

Buzlupınar Köyü Muhtar Adayı

Paylaş
2.757 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Bayan elinin değmesi büyük farklar yaratacak için 5 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Başarılar dilerim

 2. Hatice Çarkçı dedi ki:

  Teşekkür ederim.

 3. Emine dedi ki:

  Ben hatice hanimdan ümitliyim! Umarim kazanir ve Senozun diger kadinlarina örnek olur!

 4. Yener pirim dedi ki:

  Kadın,kadın.Bayan değil.

 5. Adem yilmaz dedi ki:

  Hatice hanim basarilarinizin Buzlupınar da yasayan hemsrhrilerimizin hayatina yansimasini temenni eder yapacaklarinizin diger cayeli sitasetine seviye getirmesini umarim tebrikler
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle