Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli eski vekilden ŞOK Sözler. “31 Mart’ta millet bunu affetmez”

06 Ocak 2019

Rizeli eski vekilden ŞOK Sözler. “31 Mart’ta millet bunu affetmez”
AK Partili Külünk’ten aday belirleme sürecine tepki.

AK Parti eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk, aday belirleme süreciyle ilgili çok sert konuştu. Dar bir kalıpta milletle irtibatı kopuk adayların kulis odalarında aday yapılmaya çalışıldığını ileri süren Külünk, “31 Mart’ta millet bunu affetmez” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakınlığıyla bilinen AK Parti eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk, aday belirleme sürecine tepki göstererek, sokakta karşılığı olmayan adayların aday yapılmaya çalışıldığını söyledi. Külünk, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gerçek bilgiyi sunmayanların partiye bir 7 Haziran sendromu daha yaşatabileceği uyarısında bulundu.


Metin Külünk, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda AK Parti’de aday belirleme sürecine ilişkin eleştirilerini sıraladı. Bazı kesimlerin, aday listelerine “arkadaşçılık, grupçuluk” yaparak tesir etmeye çalıştığını ve sokakta karşılığı olmayan isimler için Ankara’ya iş adamları üzerinden baskı kurulmaya çalışıldığını ileri süren Külünk, bu kişilerin partiye bir 7 Haziran sendromu daha yaşatabileceği uyarısında bulundu. İşte Külük’ün açıklamalarından bazı satır başları:

“Ankara’da anketler üzerinden, baskı grupları üzerinden, iş adamları baskıları üzerinden belirledikleri, sokakta karşılığı olmayan, millette karşılığı olmayan, adaylar üzerinden eğer 31 Mart akşamı, Allah göstermesin bir sürpriz yaşanırsa, 1 Nisan şakası değil, bir gerçeğe dönüşme ihtimali ortaya çıkarsa, bir 7 Haziran daha Allah göstermesin ortaya çıkarsa, bu millet o adayların belirlenme sürecinde doğru bilgileri sayın cumhurbaşkanımızın önüne koymayanlardan ağır hesap sorar.


“31 MART’TA MİLLET BUNU AFFETMEZ”

Kim dar kadroculuk yapıp, arkadaşçılık yapıp, grupçuluk yapıp, Ankara’da belli yerlerde kulis odaları hazırlayıp, İstanbul’da nasıl etki altına alabiliriz, iş adamları üzerinden özellikle de müteahhitler üzerinden, dar kadroculuk, dar alancılık oynayarak baskı grupları üzerinden hak etmeyenleri aday yapma noktasında, kim isim vermiyorum, yaparlarsa, 31 Mart’ta millet bunu affetmez.

“24 HAZİRAN’DA SANDIKTA GÖRDÜK”

Bakın 24 Haziran’da sayın cumhurbaşkanımızla AK Parti arasında 10 puan fark var. Açıkça söylüyorum eğer, milletvekili aday listeleri, müdahale edilmemiş olsaydı, millette karşılığı olan illerdeki isimler aday gösterilseydi, AK Parti’nin parlamentodaki milletvekili sayısı, 350’den aşağıya düşmeyecekti. Dolayısıyla 24 Haziran’da millet Ankara’daki grupçuluğun kendi arkadaşçılıklarının oynamasının sonucunu sandıkta 24 Haziran’da bize gösterdi.


“BU MİLLETİN KADERİYLE OYNUYORLAR”

Şimdi bu canlı yayınımı izleyip, palas pandıras bu canlı yayınımı bir yerlere haber verip, dinleyecekler var, iyi dinlesinler. Şimdiden söylüyoruz, bu millet bunun hesabını sorar. Hangi ölçülerde sorar; sokaktan gelen bilgiyi sakladıkları için sorar. Sahte anketler yaptırarak baskı oluşturdukları için sorar. İş adamlarına söylüyorum. Sırf size hizmet ettiği için, özellikle müteahhitlerin bir kısmına, size hizmet ettiği için o size hizmet edenleri aday yapabilmek için gösterdiğiniz ağır çabanın bu milletin kaderiyle oynamak olduğunu iyi bilin.

Bu millet bunu affetmeyecektir. Dolayısıyla aday belirleme sürecinin bu dikkatte olması gerektiğini sokak söylüyor. Ben kendi düşüncelerimi, söylemiyorum tek başına.”

internethaber

Paylaş
2.239 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizeli eski vekilden ŞOK Sözler. “31 Mart’ta millet bunu affetmez” için 7 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Bizde aynı beklıyoz ne kim olacak diye hopadan aynı

 2. Abdul Azız avcı dedi ki:

  Ya metin abımız sen meseleydi çok çozdün allah üçün bir müdahale edersen çok iyi olacak ben Sadace RİZE için söylüyorum merkezden köylere 17 bın vatan daşimiz oylarını köylere almış Cidi bir rakam anlayana vesalam çök kötü şeyler olacak gibi geliyor bana allah yar ve yardımcımız olsun

 3. coskunk dedi ki:

  satin kulunk baskan, buyuk beklenti icindeydi karsilanmayinca bu tur yorumlara girmesi dogal, sanirim yakinda kurulacak bir partiye gecer,

 4. Anonim dedi ki:

  Bu seçimde şevkat tokadı değil, Osmanlı şamarı Ak Parti’nin suratına iner…

 5. misafir dedi ki:

  bu seçimde sizide affetmeyeceğiz

 6. RTE dedi ki:

  Sen doğru söyle yalan yazan tarih utansın

 7. Öğretmen Bey dedi ki:

  Milletten kopuk olmayan aday çıksa ne olacak? Ekonomi yönetimi berbat. Rize 16 senedir sahipsiz. Büyük projeler yalan oldu. Rizenjn belediyeyi muhalefet almalı ki hükümete bir uyarı olsun. 4 sene sonra tekrar AKP’ye veririz. Trabzon da aynısını yaptı bakın şimdi hizmet yağıyor. Hızlı tren bile onlara gidiyor bize yok.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle