Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Millet ittifakının adayı oldu.

07 Ocak 2019

Rize’de Millet ittifakının adayı oldu.
İYİ Parti ile CHP arasında devam eden Millet ittifakı görüşmeleri sonucu Rize’de İYİ ‘partinin CHP’Yİ destekleme kararı alınmasından sonra İYİ Parti Rize Belediye Başkan aday adayı emekli eğitimci Yakup Özkan sosyal medya hesabından bir yazı paylaştı.

İYİ Parti’nin Rize’de aday göstermeyeceğinin belli olmasına rağmen Özkan’ın bu açıklaması Rize’de kafaları karıştırdı..

CHP Rize Belediye Başkan adayını henüz açıklamamış olması, “Özkan Millet ittifakı’nın adayı olur mu  sorusunu akıllara getirirken , Millet ittifakının adayına mı oy istiyor diye de merak konusu oldu..

Telefonla görüştüğümüz Özkan’ CHP il Yönetiminden kendilerine İttifak  adayımız Yakup Özkan’dır denildiğini ve bu sebeple bu açıklamanın yapıldığını söyledi.
İşte ÖZKAN’IN O PAYLAŞIMI

DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM

BİZLER; Güzel düşünen, güzel söyleyen; kavga etmeden siyaset yapan; Cumhuriyete ve demokrasiye âşık: Türkiye sevdalılarıyız.

Rize’miz de yaşayan; Artvinli, Erzurumlu, Trabzonlu ve diğer illerden gelip yerleşen değerli ve kıymetli halkımızı canı gönülden kucaklıyor ve bağrımıza basıyoruz.

Rize de yaşayan herkesten oy istiyoruz.. İnanıyoruz ki her siyasi görüş ve partiden oy alacağız.

Bizler sizlerin bir parçasıyız. Sizlerden farkımız yoktur. Aynı sosyal, ekonomik, kültürel, ahlâki ve dini değerlere sahibiz.

Herkesi kucaklayan bir aileyiz. Bu seçimde Allah’ın izniyle değerli Rize halkı ile bütünleşeceğiz.

Rize’mizin yerel seçim tarihi pek temiz değildir. Halen her yerde konuşulan inanmak istemediğimiz ve geçmişe ait bazı şaibeler işitmekteyiz. Bunları bir daha yaşamayacağımızı umut ediyoruz..

Demokrasilerde sandık ve oylarımız namusumuzdur. Hep birlikte demokrasiye ve oylarımıza sahip çıkacağız.

Sizlere söz veriyorum; geçmişle günümüzün kavgasına/tartışmasına asla girmeyeceğiz. Bu bize bir şey kazandırmaz, aksine bize geleceğimizi kaybettirir. Kardeşliğimizi zedeler. Maalesef bu iktidar bunu çok yamaktadır. Bizler bu oyuna gelmeyeceğiz.
“..HİÇ BİR ZAMAN DÜN BUGÜN DEĞİLDİR, BUGÜN DE YARIN OLMAYACAKTIR..”

Her şey hızla değişmektedir. Geçmişle bağ kurup geleceği birlikte tayın edeceğiz. Dogmalardan uzak kalacağız. Kendimize ilmi rehber edeceğiz.

Hz. Mevlana’nın hoş görüşüyle herkesi kucaklıyor sandığa davet ediyor ve bizlere oy vermeye davet ediyoruz. Hep birlikte gelecekteki Rize’yi inşa edeceğiz. Önemli kararlarda halk oylaması yapıp sizin kararınızı uygulayacağız.

Rize’mizi marka bir şehir yapacağız, Rahmetli Ekrem Orhon Bey nasıl Rize’yi Türkiye ve dünyaya tanıtmışsa, bizlerde Allah’ın yardımı ve siz değerli Rize halkının desteğiyle Rize şehrinin adını bir daha tarihe yazdıracağız.

Millet/Halk olmadan, vatan, devlet, bayrak, cumhuriyet ve demokrasi olmaz diyoruz. Değerli Rize halkımızı MİLLET/HALK İTTİFAKINA davet ediyoruz.

Yakup Özkan

Rize Belediye Başkan aday Adayı

Rize Lisesi Eski Müdürü,

MEB Emekli Başmüfettiş ve Tarihçi

Paylaş
1.916 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Millet ittifakının adayı oldu. için 6 Yorum

 1. Nurisasmam... dedi ki:

  Yarin cikar HDP ile ortak aday belirledik deseler sasmam…

 2. GERÇEK RİZELİ dedi ki:

  GEÇMİŞİ KARALAYARAK BİR YERLERE VARILMAZ SAYIN EĞİTİMCİ BAŞKAN ADAYI

 3. 53 RİZE YA dedi ki:

  YAKUP ÖZKAN YILLARCA BAKANLIĞA MÜFETTİŞ OLARAK ÇALIŞMIŞ BİR ALLAHIN YARASINA MERHEM OLMUŞMUxx ONUN ENCÜMEN LİSTESİNE KİM GİRER BULSUNDA GÖRELİM.GENEL SEÇİMDE NEREDE İDİ HİÇ ALANDA GÖREN VARMI x

 4. demek ki düzgün adam dedi ki:

  hocanın işi değil derken..demek ki hoca düzgün adam..hrkes layığına müstehak..selamlar

 5. Nedim dedi ki:

  Rize de rizeliler var hocam. Suyu bulandırıp balık avlama taktikleri hoş değil

 6. ATSIZ SERDENGEÇTİ dedi ki:

  Çok yakın zamanda CHP yi desteklemek için çekildiğini söylerseniz şaşırmam.
  Yanılırım inşallah.
  Türkiye sevdalısı olmak başka,siyaset başka.
  Hocam bu senin işin değil.
  Selamlar hocam.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle