Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Çayeli Bakır’dan Rize eğitimine önemli bir katkı.

08 Ocak 2019

Çayeli Bakır’dan Rize eğitimine önemli bir katkı.
Çayeli Bakır İşletmeleri, Rize  İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı İş Makineleri dalına sabit deplasmanlı pistonlu tip hidrolik  pompa, değişken deplasmanlı pistonlu tip pompa , değişken deplasmanlı hidrolik pompa ,motor hidrolik akümülatör , tandem dişli pompa ve LS yük  sinyal valfi adlı materyalleri bağışladı.


Bağışlanan materyaller Okuldaki   Motorlu Araçlar Teknolojileri öğrencilerinin   derslerle ilgili performanslarını sergilerken yaparak ve yaşayarak  – aktif bir şekilde  – kendilerini gösterebilecekleri atölye ortamına önemli bir katkı sağlamıştır.     


  

Rize İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  yönetiminden yapılan açıklamada ;  Çayeli Bakır İşletmelerinin geleceğimizin mihenk taşı olan öğrencilerimizi unutmadıkları için ve özellikle mesleki yeterliliklerini üst düzeye çıkaracakları materyalleri okulumuza bağışladıkları için sonsuz teşekkürü bir borç biliriz.  den,ldi.

 


Paylaş
532 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Çayeli Bakır’dan Rize eğitimine önemli bir katkı. için 3 Yorum

  1. komik dedi ki:

    Çayelinde kaç tane okula yardım yapıldı. Bişeden haberin olmadığından işkembeden sallamak kolay. Rize meslek lisesine malzeme verilmeseme idi. Ne kötü niyetli insansınız.

  2. Muhammet dedi ki:

    Emeği geçenlere teşekkürler. Bu destekler motor bölümü için iyi oldu.

  3. ilginç dedi ki:

    Çayeli Bakır Çayelindeki okullar duruken Rizeye el atması manidar
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle