Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize İŞKUR’dan 1000 Kişiye İş İmkanı

09 Ocak 2019

Rize İŞKUR’dan 1000 Kişiye İş İmkanı
Rize İŞKUR’dan 1000 Kişiye TYP ile İş İmkanı

Rize genelinde belediye ve kamu kurumları bünyesinde Toplum Yararına Programı kapsamında temizlik işlerinde çalıştırılmak üzere 1000 kişinin istihdam edilecek.

Başvurular 14 Ocak 2019 Pazartesi günü başlayack ve 18 Ocak 2019 Cuma günü sona erecek.
Tamamı kura sonucu belirlenecek olan işe alımlarda başvurular Ardeşen, Çayeli, Çamlıhemşin, Fındıklı, Hemşin, İkizdere, Kalkandere ve Pazar Belediyesi ile Madenli Belde Belediye Başkanlıklarındaki hizmet noktalarında ve Çayeli, Pazar, Fındıklı, Hemşin, İyidere ve Madenli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarındaki hizmet noktalarında yapabilecek. Ayrıca inernet üzerinden www.iskur.gov.tr adresinden de başvuru yapılabilecektir.
HANGİ KURUM KAÇ KİŞİ ALACAK?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi : 40

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü : 30

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü : 35

İl Sağlık Müdürlüğü (Hastane) : 50

Ardeşen Belediyesi : 35

Büyükköy Belediyesi : 10

Çamlıhemşin Belediyesi : 15

Çayeli Belediyesi : 35

Salarha Belediyesi : 15

Derepazarı Belediyesi : 20

Fındıklı Belediyesi : 25

Güneysu Belediyesi : 25

Hemşin Belediyesi : 10

İkizdere Belediyesi : 15
İyidere Belediyesi : 15

Kalkandere Belediyesi : 15

Kendirli Belediyesi : 15

Madenli Belediyesi : 10

Muradiye Belediyesi : 10

Pazar Belediyesi : 30

Rize Belediyesi : 70

Tunca Belediyesi : 10

Pazar İlçe Özel İdare Müdürlüğü : 25

Ardeşen İlçe Özel İdare Müdürlüğü : 30

Çamlıhemşin İlçe Özel İdare Müdürlüğü : 15

Çayeli İlçe Özel İdare Müdürlüğü : 30

Derepazarı İlçe Özel İdare Müdürlüğü : 15

Fındıklı İlçe Özel İdare Müdürlüğü : 20

Güneysu İlçe Özel İdare Müdürlüğü : 20

Hemşin İlçe Özel İdare Müdürlüğü : 10

İkizdere İlçe Özel İdare Müdürlüğü : 15

İyidere İlçe Özel İdare Müdürlüğü : 15

Kalkandere İlçe Özel İdare Müdürlüğü : 30

Merkez İl Özel İdare Genel Sekreterliği : 60

İl Milli Eğitim Müdürlüğü : 140

Gıda Tarım İl Kontrol Laboratuvarı : 5

Rize Adalet Sarayı (Adliye) : 15

Rize Valiliği : 10

Rize Polis Meslek Eğitim Merkezi (Rize POMEM) : 10

Paylaş
2.439 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize İŞKUR’dan 1000 Kişiye İş İmkanı için 10 Yorum

 1. Adnan dedi ki:

  DOGRUDUR OY UGRUNA FAKIRI DAHA FAKIR ZENGINE DAHA ZENGIN EDEN BIR YONETIM SISTEMI KURMUSLAR IHTIYACI OLANA DEYIL OLMAYANA IŞ VERIYORLAR AMA SANDUKLAR GELIYOR BAKALIM GECMISTEKI LERE BENZIYECEKMI BU SECIM O.ZAMAN KONUSURUZ BU ISLERI BN YINE BIR YERINDE

 2. toprak büyük nimet dedi ki:

  İŞKUR bin kişi alacak…Bu kişiler 500 lira maaşla 3 ay çalışmalıdır. Çünkü çok fazla müracaat var….Maaşlar 500 lira olursa, iki bin,üçbin kişinin çalışma imkanı olur. Ücretler çok yüksek olduğu için çok müraat var. Ücretler düşük olmalıki, gerçek ihtiyacı olanlar gelsin….
  500 lira bir kişiyi bir ay bakar…Yaz gelince fındık toplar…Yarılık çay toplar….
  Zamlardar yıllık çok az olmalıdır….
  Toprağı çalıştırmadan geçim olmaz…
  Koca Samsun Çarşamba’da avrupayı bakacak çapta araziler var. Adam patatesi pazardan alıyor…Bafra ve Çarşamba ovaları avrupayı bakar….
  Bir inekle on çocuk bakan aileler var…..
  Torakları boş bırakmayalım….

 3. Rizeliler dedi ki:

  Rize’ye 1000 Trabzon’a 5000 kadro verildi. Rize Nufus 350 bin, Trabzon 700 bin. Rize ye bu Nüfusuna bakılırsa 2500 kadro verilmeliydi.
  x

 4. GK dedi ki:

  Bunca üniversite mezunları boş dururken, kpss den yüksek puan alıp bir yere yerleşme hayalleri kurarken, iş-kur para dağıtsın. Işini hakkıyla yapanlara sözüm yokda, iş-kur sayesinde çok haksız kazanç elde eden var. Hele ilçelerde, torpil, evrakta sahtecilik, evde oturup maaş almak hep aynı kişilerin bu programlardan yararlanmasımı ne ararsanız var. Nedense hep ihtiyacı olmayanlar faydalanır bu nimetlerden. Acaba iş-kur bunları neden görmez. Düşünün Rize gibi küçük bir ilde bunlar oluyorsa Türkiye genelinde neler dönüyordur. Bırakın ihtiyacı olmayan, ayağını çekemeyen, yaşını başını almış insanlara yattığı yerden para kazandırmayıda işsizliğe daimi bir çözüm bulun. Daha söylenecek çok şey varda söylesen ne olacak aynı tas aynı hamam…

 5. Rizeli dedi ki:

  Ülkeye çivi çakan başım üstüne, millete çivi çakanlarla benim sorunum… Memlekette satılmadık mal kalmadı. Aç millete x 6 ay iş ver. Oyunu al. Sonra koy ver rahman gitsin…

 6. Anonim dedi ki:

  En az 10.000 kişi başvuracak
  Millet aç aç, görün artık bunu

 7. Rizeli dedi ki:

  Enflasyon %40, TÜİK der %20, yalan kim öldü. Herşey çok güzel, uçuyoruz ….

 8. Anonim dedi ki:

  herkes başvuru yapabiliyormu yoksa sadece issizler mi?

 9. RİZELİ LAZ dedi ki:

  T.C.devleti M.K.Atatürkten sonra bir lider gördü,para verirler nankörler dersiniz,is verirler,kadro açarlar kesenin ağzını açtilar der,başka zihniyetlere yönlendirirsiniz,nasil bir millet olduk,elinizden bir şey gelmiyorsa bari susun,susunki seksen senedir geri kalmiş ülkemizin kalkınmasına sizlerde ön ayak gerin.particilik zihniyetini bırakın artık,ülkeye bir çivi çakan her kim olursa olsun,minnetle anınki,ülkemiz gelişssin,kalkınsın derim.herşeye çiban başi olmayın,artık.altmiş sene öncesinide yaşadık,biz neler gördük,ama bu nankörleşen zihniyetler yüzünden,ülkesini dişarda satanlarmı,ülkeyi bölenlermi,hergün bir olay çıkarabilmek için can atanlarmı,ne ararsanız akrep gibi sokan bir millet olduk,artık utanın,karnınız doyunca tepki veriyorsunuz,iş verildimi beğenmiyorsunuz,bunca yollar havaalanları ünüversiteler okullar,askeri çalişmalar yapılırken,sizler kahve köşelerinde pişpirik oynayarak bari laf üretmeyiniz.önce geçmişinizi bir yargılayın,sonrada ona göre yorum yapınkı,ne konuştuğunuzu anlayabilesiniz.bu tip yorumlar eden kendini bilmezleri inanki şiddetle kınıyor,aklı selim olmalarını bekliyorum.

 10. Rizeli dedi ki:

  Akp kesenin ağzını açtı….
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle