Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Vekaleten Yürütülen Makama Vekaleten Atama

09 Ocak 2019

Rize’de Vekaleten Yürütülen Makama Vekaleten Atama
Rize İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Ümit Hüseyin Sarı  Rize İl Özel İdaresine Genel Sekreterliğine  Vekaleten atandı.

Uzun zamandır boş bulunan Genel sekreterlik görevini vekaleten Genel sekreter yardımcısı Salih Kurtuluş yürütüyordu. 

Başarılı çalışmaları ile dikkati çeken Ümit Hüseyin Sarı’nın önümüzdeki günlerde bu göreve asaleten atanması bekleniyor.
ÜMİT HÜSEYİN SARI KİMDİR ?

1977 yılında Rize’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Rize’de tamamladı. 2002 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2003 yılında Rizesu Yap-İş Birlik Başkanlığına bağlı İçmesuyu Arıtma Tesisinde göreve başladı. 2004-2013 yıllarında İçmesuyu Arıtma Tesis Müdürlüğü görevini yürüttü. 2013 yılında Rizesu Yap-İş Birlik Müdürlüğü görevine atandı. 2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi Bölümünü bitirerek yüksek lisans öğrenimini tamamladı. Evli ve üç çocuk babasıdır.
Paylaş
2.230 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Vekaleten Yürütülen Makama Vekaleten Atama için 14 Yorum

 1. Yaşar SOYKAN dedi ki:

  Değerli kardeşim Ümit in bu göreve getirilmasi beni ziyadesiyle mutlu etti. Her zaman çalışkan ve yaratıcılığı ile Rize ye değerler katan Ümit kardeşimizi tebrik ediyorum.

 2. calibre53 dedi ki:

  Rahmetli Marangoz Sarameşi Hacı Hüseyin Sarı’nın, rahmetli Esnaf Koop.Başkanı Memiş Sarı’nın Rizemiz için hizmetlerini bilenler bilir. Sn. Ümit Hüseyin Sarı’nın dedesi ve babasına yakışır işler yapacağına inancım tamdır. Rabbim muvaffak etsin.

 3. erdem dedi ki:

  Insan insan olacak adam olcak. Allah kimseyi namertin diline dusurmesin. Huseyin bey durust beyfendi biri. Basarilar dilerim.

 4. askorozli dedi ki:

  Yeni görevinizde başarılar dilerim. Allah muvaffak eder inşallah. Dini diyaneti ağzından düşürmeyen bi da milletin arkasından konuşan fesat bazi kişiler olduğu doğrudur. Sokakta adam diye gezerler bi da.

 5. fikri dedi ki:

  Hayırlı olsun. Kurumda abdest alırken bile dedikodu yapan arkadan konuşan çalışanların arasını bozan bazı kişiler var. İnşallah onları kurumdan uzaklaştırırsınız.

 6. rizeli dedi ki:

  rize il özel idare çalışanı olarak sevindik…

 7. Hakan Arıkan dedi ki:

  Kendisi Rizeli iyi bir insandır, fakat vekaleten atanmıştır. Yine orayada Asaleten bir trabzonlu atarlar ki Rizeye zarar versin. Rize’ye Trabzonlu Müdür, Yönetici istemiyoruz.

 8. rizeli dedi ki:

  hayırlı olsun x

 9. Harun Sait ER dedi ki:

  Tebrik ediyor,Yeni görevinizde başarılar diliyorum.

 10. Rizeli dedi ki:

  X İYİ OLMUŞ HAYIRLI OLSUN.

 11. özel idareli dedi ki:

  X 09/01/2019 tarihinde aldığım en güzel haberX . ümit hüseyin beye de yeni görevi hayırlı olsun

 12. Dörtyol lobisi dedi ki:

  Allah askına salarhaya ne yaptınızda salarhanın kontrjanını kullanarak makamlara oturuyorsunuz vekil il ilçe başkanı vs vs hep dörtyol çevresinden hiçmi muradiyeden yukarısından kimse yok

 13. İsmet BÜYÜK dedi ki:

  Rize vekâletler ili oldu, çaykurda da aynısı yapıldı! Neden asaleten atanmıyor ki? Rize Türkiyenin vekâlet ili mi???

 14. Ahmet karaaslan dedi ki:

  Başkanım allah yolunu açık etsin
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle